Materiał Partnera Niełatwa sprzedaż nieruchomości

Niełatwa sprzedaż nieruchomości

Trudno jest sprzedać mieszkanie lub dom, szczególnie w przypadku, gdy nadają się one do generalnego remontu lub ich sytuacja prawna jest skomplikowana. Może to wynikać z niespłacanego zadłużenia kredytowego lub czynszowego. Sytuacje w życiu są różne i nie zawsze przyjemne. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie. Czy sprzedaż takich nieruchomości w ogóle jest możliwa?

Sprzedaż mieszkań do remontu

Zły stan techniczny mieszkania lub domu może spowodować, że znalezienie klienta będzie graniczyło z cudem. Szczególnie w sytuacji, gdy do remontu nadają się istotne elementy takie jak dach, czy elementy odpowiadające za termodynamikę budynku. Inwestorzy kupują przede wszystkim oczami, a co za tym idzie uzyskanie dobrej ceny za nieruchomość, która jest w złym stanie technicznym stanowi spore wyzwanie. Właściciele takich mieszkań, często przez złą sytuację finansową, nie mogą pozwolić sobie na ich remont, aby nie popaść w jeszcze większe długi. Wiele dodatkowych kosztów mogą przysporzyć niewłaściwie działające instalacje. Mowa tu przede wszystkim o instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej. Czy dla właścicieli mieszkań nadających się do remontu sytuacja jest bez wyjścia? Okazuje się, że nie. Wystarczy skorzystać z oferty profesjonalnych biur nieruchomości.

Zdecydowanie zalicza się do nich firma Dgr Nieruchomości, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia klientom kompleksowe usługi związane ze skupem nieruchomości, które wymagają remontu. Klienci mogą liczyć przede wszystkim na indywidualne podejście do każdej ze spraw, zrozumienie sytuacji oraz na rzetelną i uczciwą wycenę. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy, kto od dłuższego czasu boryka się ze sprzedażą mieszkania w złym stanie technicznym, może liczyć na profesjonalną pomoc. Profesjonalne biura nieruchomości świadczą jeszcze inne usługi. Jakie konkretnie?


Skup nieruchomości zadłużonych

Problemy związane niewyremontowaną nieruchomością często stanowią jedynie wierzchołek góry lodowej. Dla potencjalnych kupców o wiele nieprzyjemniejsze są sprawy związane z zadłużeniem nieruchomości lub jej skomplikowaną sytuacją prawną. Zazwyczaj stanowi to przeszkodę, która w wielu przypadkach jest nie do pokonania. Nie stanowi to jednak problemu dla biur nieruchomości, które chętnie podejmą negocjacje z każdym, kogo dom lub mieszkanie jest zadłużone. Warto położyć szczególny naciska na to, że najlepsze biura nieruchomości nie tylko pomagają w tego typu sytuacjach, ale same kupują zadłużone mieszkania. Szybko i za gotówkę.

Sprzedaż nieruchomości zadłużonych wcale nie musi oznaczać zatem długotrwałego i nieprzyjemnego procesu. Wystarczy skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, znajdą wyjście z każdej sytuacji


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas