Materiał Partnera Kama Nieruchomości – specjaliści w branży obrotu nieruchomościami

Kama Nieruchomości – specjaliści w branży obrotu nieruchomościami

Rynek nieruchomości od bardzo wielu lat nie zmienia się znacząco, jeżeli chodzi o ogromne zainteresowanie. Jest to oczywiście związane z chęcią zakupu rozmaitych nieruchomości, w których mamy możliwość zamieszkania bądź też prowadzenia biznesu. Jeżeli chodzi o obrót nieruchomościami, to tematem tym zajmuje się między innymi firma Kama Nieruchomości. Spójrzmy, co warto wiedzieć na ten temat. Zapraszamy.

Na czym polega obrót nieruchomościami?

Jeśli mowa o obrocie nieruchomościami, to na samym wstępie należy wspomnieć, iż stanowi on pewnego rodzaju czynności regulowane przez ustawę z dnia 21 sierpnia, 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Temat ten należy do złożonych, a zajmować nim mogą się wyłącznie licencjonowani pośrednicy. Jak mówi nam też ekspert z firmy Kama Nieruchomości:

Kwestie dotyczące obrotu nieruchomościami obejmują przede wszystkim ich kupno oraz sprzedaż. Bardzo często mowa tu jest jednak także o dzierżawie oraz wynajmie obiektów.

Trzeba zauważyć, iż cały proces obrotu nieruchomościami odnosi się zarówno do obiektów prywatnych, jak i tych komercyjnych. Mamy tu zatem możliwość zakupu bądź sprzedaży zarówno domów, jak i mieszkań oraz działek budowlanych i obiektów hotelarsko-restauracyjnych.

Dlaczego przy obrocie nieruchomościami warto skorzystać z pomocy pośrednika?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, obrót nieruchomościami wiąże się przede wszystkim z ich zakupem oraz sprzedażą. Szukanie potencjalnego kontrahenta oraz przeglądanie sprowadza się więc do konieczności zainwestowania sporych ilości cennego dla nas czasu. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem wydaje się być tutaj skorzystanie z pomocy specjalistów z firmy Kama Nieruchomości, której właścicielką jest Małgorzata Kamińska.

Osoby te posiadają bardzo dużą bazę nieruchomości, z której każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. To rodzinne przedsiębiorstwo stawia także na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Korzystając z pomocy pracowników Kama Nieruchomości mamy również gwarancję bezpieczeństwa każdej transakcji.

Opracowanie:

Kama Nieruchomości Małgorzata Kamińska

Żyrardów , Sienkiewicza 6

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas