Artykuł sponsorowany Jak uzyskać kredyt na mieszkanie?

Jak uzyskać kredyt na mieszkanie?

Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu ludzi w różnym wieku. Niektórzy z nas chcieliby mieć swój własny kąt tuż po ukończeniu szkoły, inni chcą lata młodości poświęcić na podróże i szukanie idealnego miejsca dla siebie, jeszcze inni o własnym mieszkaniu zaczynają myśleć w chwili założenia rodziny. Nie ma na to reguły. Wspólną rzeczą jest jednak często jedno: skąd wziąć pieniądze na mieszkanie? - Odpowiedź zwykle nasuwa się jedna, musimy pomyśleć o kredycie. Tylko jak uzyskać kredyt na mieszkanie?

Do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc we wzięciu kredytu na mieszkanie?

Na przeróżne oferty mniejszych lub większych pożyczek trafiamy dosłownie wszędzie. Nawet jeśli ani razu frazy powiązane z kredytami nie pojawiły się w naszych wyszukiwarkach internetowych, widzimy reklamy pożyczek na przeróżnych stronach www, portalach społecznościowych, czy dostajemy je mailem. Ci z nas, którzy próbowali znaleźć kredyt na mieszkanie, spotykają się z ofertami napływającymi od różnych banków i firm. Mimo ochrony danych osobowych są one wychwytywane, a nas zalewają propozycje mailowe i telefoniczne. Czy na pewno jednak warto stawiać akurat na nie? - Naszym zdaniem nie. O pomoc we wzięciu kredytu na mieszkanie korzystniej jest poprosić dewelopera, od którego to mieszkanie chcemy kupić. Dlaczego? - Już wyjaśniamy. Deweloperowi mieszkań zależy po prostu na tym, byśmy dokonali zakupu. Będzie się więc starał, żebyśmy znaleźli kredyt jak najkorzystniejszy dla nas.

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?

No dobrze, ale czy na pewno warto kupić mieszkanie od dewelopera – czy może jednak postawić na rynek wtórny? O plusach mieszkania od dewelopera opowiada nam przedstawiciel firmy Caro Development Polska ze Szczecina. Mieszkanie od dewelopera dostosujemy do naszych potrzeb i  będzie to tańsze niż „przeróbka” mieszkania z rynku wtórnego. Nowe osiedla budowane są w atrakcyjnych lokalizacjach, w atrakcyjnym otoczeniu. No i na koniec najważniejsze: kupując mieszkanie od dewelopera, mamy pewność, że kupujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku. Obiekty powstają z solidnych materiałów, są świetnie zaizolowane, pięknie wykończone. Nie musimy się obawiać o ogrzewanie, szczelność okien, zagrzybioną piwnicę lub strych, klatki schodowe nie straszą nas mało estetycznym wyglądem, co często ma miejsce w przypadku starszych bloków i kamienic. Mamy pewność, że płacąc za ogrzewanie, zimą rzeczywiście w naszych pomieszczeniach będzie ciepło. W mieszkaniu od dewelopera kaloryfery są nowe i nowoczesne, to nie przestarzałe żeliwne „żebra”.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas