Materiał Partnera Inwestycje deweloperskie w Myślenicach i okolicach.  Czym warto się zainteresować?

Inwestycje deweloperskie w Myślenicach i okolicach. Czym warto się zainteresować?

Inwestycje deweloperskie w Myślenicach to alternatywa dla zatłoczonego, głośnego i zakorkowanego Krakowa. Osiedla w Myślenicach i okolicach zlokalizowane są w otoczeniu pięknej Góry Plebańskiej będącej częścią Beskidu Małego. Przepływa tam też rzeka Raba, wokół której znajduje się wiele ośrodków turystycznych. Deweloperzy dbają o to, aby budowane osiedla były nie tylko atrakcyjne pod względem lokalizacji, ale także bezpieczne, wygodne, ciche i odpowiednio skomunikowane z centrum Krakowa. Jakimi inwestycjami w Myślenicach warto się zainteresować?

Charakterystyka Osiedla Słonecznego w Myślenicach

Inwestycją w Myślenicach, którą warto się zainteresować, jest z pewnością Osiedle Słoneczne. Usytuowane jest w spokojnej okolicy – u podnóża Góry Plebańskiej i wyróżnia się niskim natężeniem ruchu drogowego. To więc świetna lokalizacja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie odpoczynek. Niedaleko osiedla znajdują się także liczne trasy rowerowe oraz spacerowe, które sprawdzają się do wszelkich aktywności letnich i zimowych. Osiedle w Myślenicach dzieli od Krakowa wyłącznie 35 km, a dostępność komunikacji miejskiej powoduje, że można szybko dostać się do centrum miasta. Mieszkańcy Myślenic mogą więc korzystać z wszelkich udogodnień, które wiążą się z życiem poza miastem. W obrębie osiedla znajduje się wiele sklepów, a w niedalekim sąsiedztwie również banków, punktów usługowych oraz restauracji.

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Słonecznym w Myślenicach?

Osiedle Słoneczne w Myślenicach to nowa inwestycja na przedmieściach Krakowa. Inwestorzy mogą korzystać z gotowych do zamieszkania lokali o wybranym metrażu, a nawet połączyć ze sobą dwie, czy też trzy powierzchnie. Mieszkania oddawane są do użytku z licznymi udogodnieniami – windami, podłączeniem telewizji satelitarnej, Internetu itd. Deweloper Raba Dyczkowski zakładał stworzenie lokali mieszkalnych, które będą optymalnie dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Zaprojektowane przestrzenie są ustawne oraz posiadają pełne doświetlenie światłem dziennym.

Mieszkania na Osiedlu Słonecznym w Myślenicach – dla kogo?

Zakup mieszkania w Myślenicach na Osiedlu Słonecznym to dobre rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, singli, jak i seniorów. Deweloper zadbał o to, aby stworzyć wygodne i przytulne miejsce do życia. Niska zabudowa z szerokimi korytarzami, windami i stosunkowo małą ilością schodów powoduje, że również osoby niepełnosprawne będą czuły się tu komfortowo i wygodnie. Dostęp na wyższe kondygnacje nie będzie problemem, a podziemny parking zapewni dodatkowe miejsca dla samochodów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas