Materiał Partnera
Dlaczego warto wybrać kursy ośrodka szkolenia operatorów Budus?

Dlaczego warto wybrać kursy ośrodka szkolenia operatorów Budus?

W Polsce działa niewiele ośrodków szkolenia operatorów maszyn budowalnych, podestów ruchomych, czy też urządzeń dozorowych. Jednym z najlepszych z nich jest Budus, który działa w Łodzi. Warto zapoznać się z jego szeroką ofertą kursów, a także z wyznacznikami, powodującymi to, że ośrodek ten jest znany w branży w całej Polsce. Dowiedz się zatem, dlaczego warto wybierać kursy firmy Budus S.C.

Uzyskaj niezbędne uprawnienia!

Dzięki firmie Budus S.C. będziesz w stanie uzyskać odpowiednie uprawnienia na maszyny, urządzenia i pojazdy, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku. Warto przy tym wspomnieć, iż nowoczesny model szkoleniowy w łódzki ośrodku, powoduje, że kursy Urzędy Dozoru Technicznego łączone są z tymi dla Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Budus S.C. ma zatem olbrzymi wpływ w przemianę strukturalną wielu branż, wydając na rynek pracy setki nowych, szeroko wyspecjalizowanych operatorów koparek, podnośników koszowych, wózków widłowych, walców, frezarek, pomp do betonu itd. Warto przy tym podkreślić, iż ze szkoleń mogą skorzystać zarówno osoby zainteresowane odpłatnymi kursami – w tym wysyłani pracownicy dużych przedsiębiorstw – jak i te, które są uprawnione do odbywania różnych szkoleń w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej. Ośrodek szkoleniowy Budus, współpracuje od lat z urzędami miejskimi, biorąc udział w wielu projektach publicznych. Polityką firmy, jest bowiem wykształcenie najlepszych w Europie specjalistów, którzy dzięki swoim kwalifikacjom, będą mogli uczestniczyć nawet w najbardziej złożonych i zaawansowanych inwestycjach budowlanych.

Nowoczesne metody nauczania

Dzisiejsze najlepsze modele edukacyjne, oparte są przede wszystkim o praktykę. To ona pozwala na wykształcenie specjalistycznych umiejętności, o czym doskonale wiedzą instruktorzy Budus. Posiadają oni wieloletnią wiedzę branżową, przeprowadzając zarówno innowacyjne moduły teoretyczne, jak i właśnie te oparte o skonkretyzowane działania. Praktyka w ośrodku Budus, przeprowadzana jest w nowoczesnej hali na w pełni sprawnych, a także bezpiecznych maszynach i sprzętach, co pozwala na uczestnictwo w zajęciach nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Warto również podkreślić elastyczność szkoły Budus. Zajęcia odbywają się zarówno w godzinach przedpołudniowych, popołudniowych, jak i wieczornych, a także w weekendy – głównie dla grup zorganizowanych do 10 osób. Jeśli zatem jesteś zainteresowany kursami np. z użytkowania maszyn budowlanych, czy też montowaniu rusztowań, dokładnie zapoznaj się z ofertą Budus S.C., na stronie internetowej ośrodka – w zakładce „Najbliższe szkolenia” poznasz wszystkie zbliżające się daty kursów.

Opracowanie:

Budus. Ośrodek Szkolenia Operatorów

Łódź , al. Piłsudskiego 141

Podziel się