Materiał Partnera Poznaj wyjątkowe krakowskie SZKOŁY REJA i ich profil edukacyjny!

Poznaj wyjątkowe krakowskie SZKOŁY REJA i ich profil edukacyjny!

Wybór właściwej szkoły podstawowej dla dziecka, a także liceum ogólnokształcącego przez młodzież, to niełatwe zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy szukają wyjątkowego miejsca do nauki, poznawania świata i zawierania przyjaźni na całe życie. Dużą renomą od lat cieszą się w Krakowie SZKOŁY REJA, czyli VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatna Szkoła Podstawowa zrzeszone w Krakowskiej Fundacja Edukacyjnej im. Jerzego Samuela Bandtkiego. Ich profil edukacyjny przedstawiamy w dalszych częściach artykułu, zachęcając do wzięcia udziału w dniach otwartych oraz rekrutacji.

VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące – świetne przygotowanie do matury!

VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Krakowie, które mieści się przy ulicy Grodzkiej, to szkoła idealna do rozpoczęcia planowania swojej ścieżki kariery. Doświadczona kadra dydaktyczna z sukcesami przygotowuje młodzież do matury, czego potwierdzeniem są wysokie wyniki i kilkukrotne znalezienie się w prestiżowym rankingu PERSPEKTYWY najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce. Szkoła działa  w taki sposób, by każdy uczeń jak najlepiej przygotowany został do egzaminów dojrzałości, a także, by już wtedy wiedział, w jakim kierunku dalszej edukacji chce podążać. Nauczyciele i doradcy zawodowi pomagają odkryć ich życiową pasję na resztę życia, przyczyniają się do spełnienia marzeń o prestiżowych studiach, czy to na renomowanych uczelniach polskich, czy tych zagranicznych.

Na fakt godny zaufania zasługuje również to, że VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Krakowie gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Dowodem na to są elastyczne zajęcia i programy nauczania dla utalentowanych młodych artystów oraz sportowców, których w Szkole Reja nie brakuje. Uczniowie z Grodzkiej 60 odnoszą krajowe i międzynarodowe sukcesy w tenisie ziemnym, jeździe figurowej na rolkach, świecie muzyki klasycznej, tańcu czy też w narciarstwie wyczynowym. Krakowskie Liceum pozwala zatem łączyć naukę z rozrywką, a także z różnymi życiowymi pasjami.

Prywatna Szkoła Podstawowa – czas na odkrycie pasji i talentów dziecka

Nauczanie w szkole podstawowej powinno dobrze przygotować dziecko do samodzielnego funkcjonowania, pracy w grupie czy życia w społeczeństwie. Niestety rzadko nauczyciele skupiają się zaś na indywidualnym odkrywaniu pasji i talentów uczniów. W Prywatnej Szkole Podstawowej im. Mikołaja Reja jest jednak inaczej. Działa tam wiele kół zainteresowań i warsztatów pozalekcyjnych, a pedagodzy zwracają uwagę na zainteresowania dzieci oraz ich predyspozycje. Pomagają oni tym samym umiejętnie kierować rozwojem dzieci, konsultując ich szkolne wychowanie z rodzicami. Jak podkreśla jeden z nauczycieli SZKÓŁ REJA:

Każdy uczeń ma jakąś pasję i ukryty talent, do którego dorośli muszą dotrzeć, by pomóc dziecku we właściwym rozwoju. Prócz podstawy programowej w naszej Szkole Reja staramy się kształtować własne „Ja” młodych ludzi tak, by przynosili oni chlubę całemu miastu, swoim rodzinom, a także, by sami ze sobą czuli się jak najlepiej. W każdym roku odkrywamy u jednych talent do pisania, sportu czy matematyki, a u innych do śpiewu bądź plastyki.  

Krakowska Fundacja Edukacyjna, w której zrzeszone są Szkoły Reja, wspierają zatem zdolne dzieci i młodzież, oferując im świetny start w przyszłość oraz niemalże domową atmosferę! 

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas