Artykuł sponsorowany Nauka języków obcych w szkole Archibald przeznaczona dla osób pracujących

Nauka języków obcych w szkole Archibald przeznaczona dla osób pracujących

Przy zachowaniu aktywności zawodowej najczęściej dość trudno jest wygospodarować wolny czas na dodatkowe poszerzanie kompetencji. Szkoła języków obcych Archibald z Warszawy z tego względu prowadzi szereg zajęć dla osób pracujących, dopasowując charakterystykę i godziny zajęć do planu dnia uczestników. To bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia bezproblemowe zdobywanie umiejętności posługiwania się obcym językiem.

Jak organizowane są zajęcia dla osób zapracowanych?

Naukę języka obcego można realizować np. w formie zaledwie dwóch lekcji tygodniowo. Taki system proponuje szkoła języka angielskiego Archibald z Warszawy prowadząca profesjonalne kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Organizuje ona zajęcia online dla osób mających bardzo mało wolnego czasu. Kilka lub nawet kilkanaście godzin spędzanych w pracy i jednoczesne dopełnianie obowiązków domowych to spore obciążenie, skutecznie ograniczające czas wolny. Z tego względu Archibald proponuje jedno lub dwa spotkania w ciągu tygodnia, na których poruszanych jest wiele kwestii z zakresu efektywnej nauki języka angielskiego.

To spora oszczędność czasu dla uczestników. Nie muszą oni tracić wolnych chwil na dojazdy do szkoły językowej, co przekłada się także na brak dodatkowych kosztów z tym związanych. Dla osób zapracowanych polecane są też konwersacje. Takie zajęcia również prowadzone są w szkole języka angielskiego Archibald. Polegają one na ćwiczeniach praktycznych poprzez rozmowy prowadzone przez uczestników między sobą. W ten sposób nawet osoby bardzo zapracowane są w stanie rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Wyjazd do pracy za granicę – jak się przygotować pod względem językowym?

Chęć poszerzenia wiedzy i kompetencji jest bardzo dobrze postrzegana przez pracodawców. Zagraniczny rynek pracy jest dość wymagający, a na poszczególne stanowiska wybierane są w pierwszej kolejności osoby umiejętnie posługujące się językiem obowiązującym w danym kraju. Szkoła Archibald organizuje kursy o wysokiej intensywności – zajęcia prowadzone są często i poruszają wiele kluczowych zagadnień. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się także jako przygotowanie do konkretnych egzaminów językowych, w tym m.in.: ILETS, FCE, CAE i CPE z języka angielskiego.

Pakiety oferowane przez szkołę Archibald są dopasowywane do umiejętności i wiedzy kursanta, jak i czasu, jakim dysponuje on na dodatkową naukę. Tym samym zajęcia prowadzone są w dogodnych dla niego godzinach i formach. Zdecydowanie warto przed podjęciem pracy za granicą postawić na intensywny, przyspieszony kurs języka obcego obowiązującego w państwie, do którego planowany jest wyjazd. Jest to przydatne również przed podróżami do innych krajów czy zagranicznymi wyjazdami służbowymi. Dla ossób pragnących poszerzyć swoje kompetencje, szkoła Archibald oferuje także kursy specjalistyczne, w tym Business English, Banking and Finance, Legal English oraz Medical English.

Opracowanie:

Archibald Sp. z o.o.

Warszawa , Jasna 15

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas