Materiał Partnera Dokonaj mądrego wyboru przedszkola

Dokonaj mądrego wyboru przedszkola

Wybrać dobre i odpowiednie przedszkole dla naszego malucha to nie lada wyzwanie. Nigdy jednak nie mamy pewności o słuszności wyboru dopóki maluszek nie zacznie uczęszczać na zajęcia i ewentualnie sam zasygnalizuje, że coś jest nie w porządku. W tym względzie trzeba poszukiwać sprawdzonych placówek, eksperymenty w tej kwestii nie są mile widziane.

Niezwykle waży moment w życiu

Posłanie naszej pociechy do przedszkola to bardzo ważny moment zarówno w życiu dziecka, ale także i rodziców. Trudno się więc dziwić, że troskliwe mamy i tatusiowie próbują wyszukać placówki z najlepszymi rekomendacjami dla swojej pociechy, często niezależnie od umiejscowienia takiego przedszkola oraz ponoszonych kosztów. Dobro malucha jest tu najważniejsze. Na rynku funkcjonuje dużo prywatnych przedszkoli, które od lat zabiegają i cieszą się dobra rekomendacją rodziców. Jednym z nich jest Niepubliczne Przedszkole Urwis zlokalizowane w Pułtusku.

Drugi dom…

Wybór odpowiedniego przedszkola, w którym nasze pociechy będą czuły się bezpiecznie i komfortowo to podstawowa sprawa z racji faktu, że dziecko spędza w nim długie godziny. Ważne więc aby mogło poczuć się w przedszkolu jak w drugim domu. Istotna jest również oferta edukacyjna, gdyż przedszkole to nie tylko zabawa ale też i praktyczna nauka. Przedszkole Urwis oferuje cały szereg zabaw i warsztatów, m.in. w zakresie ruchowym, logopedycznym, integracyjnym, plastycznym i rytmiczno – muzycznym. Ponadto rodzice mogą  liczyć na zajęcia nauki czytania i pisania dla swoich maluchów. Ciekawą jest również opcja nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Wprowadzanie elementów języka obcego już od najmłodszych lat, oswaja nasze pociechy z tym niezbędnym już dziś narzędziem komunikacji.

Opracowanie:

Urwis Niepubliczne przedszkole Ewelina Kujawa-Lis

Pułtusk , 3 Maja 4d

  • tel. 601 095 095

Podziel się