Artykuł sponsorowany  Dlaczego warto skorzystać z oferty Ośrodka Szkolenia Kierowców Jazda Na Max w Nysie?

Dlaczego warto skorzystać z oferty Ośrodka Szkolenia Kierowców Jazda Na Max w Nysie?

Pragniesz zostać kierowcą zawodowym z uprawnieniami do przewozu towarów niebezpiecznych? Kończysz 18 lat i chcesz zdobyć prawo jazdy kategorii B albo A? Organizujesz wyjazd zagraniczny dla swoich pracowników? Szkolenia BE, CE i motocyklowe, a także kursy ADR, HDS oraz usługi transportowe na terenie UE oferuje Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda Na Max w Nysie. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i spełniaj swoje marzenia.

Szkolenia dla motocyklistów i nie tylko

Punktów szkoleniowych dla przyszłych kierowców jest wiele. Warto wybrać taki, który udostępnia materiały potrzebne do nauki oraz zatrudnia najlepszych instruktorów – mających umiejętność cierpliwego i zrozumiałego przekazywania wiedzy, uczących ekonomicznego i bezpiecznego poruszania się po drogach, a ponadto skutecznie przygotowujących do zdania egzaminu państwowego. Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda Na Max w Nysie przeprowadza szkolenia motocyklowe (w tym również A1 i A2) oraz na kategorię B, B+E, C, C+E, D, a także specjalistyczne kursy HDS, uprawniające po zdaniu egzaminu do obsługi samochodów z zamontowanym żurawiem umożliwiającym załadunek i rozładunek. Oferta obejmuje ponadto prowadzenie kursów ADR (początkujących i doszkalających), umożliwiających kierowcom transport towarów niebezpiecznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej ośrodek Jazda Na Max szczyci się zajęciami prowadzonymi w przyjaznej atmosferze, a ponadto wysokim odsetkiem zdawalności egzaminów przez kursantów. Szkolenia dla kierowców obejmują dwa panele:

  • teoretyczny, na którym wykładana jest wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy, obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych;

  • praktyczny, podczas którego kursanci uczą się techniki jazdy bądź ją doskonalą, zarówno w ruchu miejskim, jak i w czasie manewrów na specjalnie do tego celu przeznaczonym placu zamkniętym.

Międzynarodowy transport osobowy

Oprócz prowadzenia szkoleń kierowców ośrodek Jazda Na Max zajmuje się także usługami transportowymi. Piętnastoletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra doświadczonych w zawodzie, kulturalnych kierowców z uprawnieniami oraz nowoczesne zaplecze pojazdowe z zawsze aktualnymi badaniami technicznymi umożliwiają świadczenie usług wynajmu autokarów na najwyższym poziomie, o czym świadczy stale rosnące grono zadowolonych klientów. Przewozy organizowane są na terenie całej Europy, a każda podróż komfortowym autobusem, mieszczącym do 59 osób, przebiega bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Opracowanie:

Jazda Na Max Ośrodek Szkolenia Kierowców

Nysa , al. Wojska Polskiego 4

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas