Materiał Partnera Business English - Twoja karta przetargowa na rynku pracy

Business English - Twoja karta przetargowa na rynku pracy

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas pragnie mieć dobrze płatną pracę. W dzisiejszych czasach nie sposób jest jednak uniknąć współpracy z międzynarodowymi środowiskiem pracy, w którym znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa. Z tego powodu warto rozpocząć naukę Business English, który może otworzyć przed nami wiele nowych perspektyw rozwojowych. Jakie znaczenie na obecnym rynku pracy ma znajomość Business English i od czego należy rozpocząć naukę? Sprawdźmy!

Dlaczego warto uczyć się Business English?

Jeszcze nie tak dawno temu, znajomość języka angielskiego była dużym atutem dla pracodawców. Obecnie stanowi ona niezbędne minimum do zdobycia stanowiska niemal w każdej firmie. Jeśli zatem chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, zdobyć pracę lub ubiegać się o awans, warto podnieść swoje kwalifikacje o znajomość angielskiego biznesowego.

Business English przede wszystkim daje możliwość swobodnego porozumienia się z klientami lub kontrahentami z innego kraju. Znajomość specjalistycznego słownictwa biznesowego pozwala na prowadzenie skutecznych negocjacji oraz korespondencji, a tym samym budowanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi. Co więcej, pracownicy, którzy znają angielski biznesowy na dobrym poziomie, są w stanie śledzić najnowsze wydarzenia z branży i czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych osób z całego świata.

W związku z tym, biegła znajomość angielskiego biznesowego bez wątpienia wyróżni kandydatów na rynku pracy i pozwoli ubiegać się o lepiej płatne stanowisko. Warto pamiętać o tym, że Business English otwiera nie tylko szerokie perspektywy zawodowe w Polsce, ale również za granicą.

Jak i gdzie zacząć naukę angielskiego biznesowego?

Samodzielna nauka Business English z całą pewnością nie przyniesie tak dobrych efektów, jak rozpoczęcie kursu w sprawdzonej szkole językowej. Niemniej jednak przed wyborem miejsca, w którym chcemy rozpocząć naukę, warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę proponuje dana firma.

W profesjonalnej szkole angielskiego, takiej jak Language Expert w Warszawie w zakres kursu Business English wchodzi słownictwo związane ze standardową komunikacją w międzynarodowym środowisku biznesowym. Dodatkowo duże znaczenie mają zwroty związane z marketingiem, ekonomią, handlem oraz finansami.

W Language Expert zajęcia prowadzone są również wyłącznie przez wykwalifikowanych filologów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że przekazywana wiedza będzie na jak najwyższym poziomie. Dobra kadra dydaktyczna wykorzystuje wyłącznie specjalistyczne materiały i wie, w jaki sposób je dobierać i dopasowywać do możliwości oraz poziomu wiedzy uczestników kursu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas