Materiał Partnera Wymagająca sztuka lakiernictwa

Wymagająca sztuka lakiernictwa

Zawód lakiernika to połączenie gruntownej wiedzy z zakresu chemii i fizyki, doświadczenia w postaci praktyki zawodowej oraz niezbędnej w tego typu zawodzie smykałki i talentu połączonego z odrobiną artyzmu. Lakiernictwo bowiem to dziedzina, która w największym stopniu odpowiada za estetyczny, a niekiedy niepowtarzalny wygląd danego pojazdu. Jak znaleźć takich fachowców?

Nie będzie nadmiernej przesady w stwierdzeniu, że dobry lakiernik jest niczym artysta, nadający autom ostateczny wygląd, często dość niepowtarzalny i zapadający w pamięć. Jego wysokie umiejętności są jednak również cenne przy okazji zwyczajnych napraw powłoki lakierniczej, wymaganych w następstwie stłuczki lub kolizji z innym autem. Jedną z firm oferujących najwyższej jakości usługi lakiernicze jest bydgoski zakład Auto – Soja.

Profesjonaliści z krwi i kości

Jakość wykonanej usługi lakierniczej nie jest łatwo ocenić na pierwszy rzut oka. Gdy jednak na odebranym aucie zauważymy odpryski, niedociągnięcia w powłoce lakierniczej w miejscach mniej widocznych jak np. wewnętrzna część klapy bagażnika czy miejsca wokół elementów które dobry lakiernik podczas swojej pracy demontuje jak klamka, czy antena samochodowa, możemy być pewni, że mamy do czynienia z amatorem. Dobrze położona powłoka lakiernicza nie posiada żadnych przebarwień, jest idealnie równa co można zauważyć podczas obserwacji pod światło. Aby jednak tego typu prace były wykonane zgodnie ze sztuką, fachowiec musi tej sztuki się nauczyć. Firma Auto – Soja to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy gruntowne wykształcenie poparli wieloletnią praktyką w zawodzie.

Lakiernictwo od A do Z

Zakład Auto – Soja oferuje najwyższej jakości usługi lakiernicze oraz blacharskie. Firma wykonuje renowację powłoki lakierniczej zarówno na pojedynczych elementach, takich jak błotniki, dachy, drzwi, klapy bagażnika, maski, zderzaki, a także oferuje lakierowanie całego auta. Firma oferuje konkurencyjne ceny, jednak warto podkreślić, że w przypadku tego typu usług kryterium najniższej ceny nie zawsze jest dobrym wyborem. Poza usługami lakierniczymi, firma Auto – Soja oferuje naprawy powypadkowe zapewniając na ten czas auto zastępcze dla klienta.

Jeśli więc poszukuje doświadczonego i rzetelnego lakiernika w Bydgoszczy, zakład Auto – Soja jest najlepszym wyborem, gwarantującym usługi na najwyższym poziomie.

Podziel się