Materiał Partnera Przeglądy techniczne Volvo w ofercie serwisu V-Tech

Przeglądy techniczne Volvo w ofercie serwisu V-Tech

Byłoby wspaniale, gdyby koszty eksploatacyjne samochodu kończyły się jedynie na zakupie paliwa. Niestety nie jest to możliwe. Decydując się na podróżowanie autem, musimy uwzględnić w swoim budżecie wydatki na ubezpieczenie, ewentualne naprawy i systematyczne przeglądy techniczne. Wcale nie trzeba korzystać w tym celu z usług ASO. Czasem lepszą ofertę znajdziemy w niezależnym serwisie. Tak jest w przypadku firmy V-Tech, która specjalizuje się w diagnostyce i naprawie samochodów marki Volvo.

Czy przegląd techniczny poza ASO grozi utratą gwarancji?

Niektórzy kierowcy boją się serwisować swoje auta poza autoryzowanym serwisem w obawie przed utratą gwarancji. Jest to niesłuszna obawa. Przepisy unijnej dyrektywy GVO z 2002 roku mówią jasno, że właściciele samochodów, mają prawo wykonać przegląd techniczny pojazdu lub naprawić go w dowolnym warsztacie samochodowym. Warunkiem utrzymania gwarancji jest bowiem obsługa samochodu według procedur sporządzonych przez jego producenta. W niezależnym serwisie V-Tech pracują specjaliści, którzy postępują według tych wytycznych. Mechanicy korzystają z oryginalnych części zamiennych i w rzetelny sposób przeprowadzają wszystkie czynności związane z serwisem samochodu.

Dlaczego warto serwisować swoje Volvo w niezależnym serwisie V-Tech?

Warsztat samochodowy V-Tech cieszy się dużym zaufaniem właścicieli pojazdów marki Volvo. Wyróżnia go kilkunastoletnie doświadczenie w serwisowaniu tego typu aut. Dużą zaletą jest też sprawność obsługi. Klienci nie muszą czekać całymi dniami, by wykonać przegląd techniczny auta czy usunąć usterkę, która uniemożliwia im korzystanie z pojazdu. Co więcej, V-Tech udostępnia swoim klientom auta zastępcze, jeśli naprawa usterki zajmie więcej czasu. Wystarczy tylko zgłosić taką chęć mechanikowi. Korzystanie z usług niezależnego serwisu to także dobry sposób na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją samochodu. Swoboda w podejmowaniu decyzji pozwala specjalistom na obniżenie cen usług serwisowych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że V-Tech, jako jeden z nielicznych warsztatów samochodowych, podejmuje się naprawy elektronicznych podzespołów pojazdów matki Volvo, podczas gdy w ASO bezwzględnie wymienia się je na nowe, co wiąże się oczywiście z wyższym kosztem naprawy. Wspomniana wyżej firma często organizuje też promocje na określone pozycje z oferty. W szczególności dotyczą one przeglądów technicznych na wybrane modele aut marki Volvo.

Podsumowując, współpraca z niezależnym serwisem samochodowym zwykle jest przyjaźniejsza dla portfela kierowcy niż korzystanie z usług ASO. Klienci takich warsztatów mogą też liczyć na szybszą obsługę, co pozwala im zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Opracowanie:

V-Tech s.c.

Długołęka , Serwisowa 3

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas