Artykuł sponsorowany Potrzebujesz wytrzymałego akumulatora AGM? Skorzystaj z oferty firmy Perfect Plus

Potrzebujesz wytrzymałego akumulatora AGM? Skorzystaj z oferty firmy Perfect Plus

Wydajne akumulatory bazujące na technologii AGM pod wieloma względami przebijają klasyczne urządzenia kwasowo-ołowiowe. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje podwyższone zapotrzebowanie na prąd. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie używane są między innymi w branży kolejowej. Tego typu produkty można bez trudu nabyć w radomskiej firmie Perfect Plus, od lat dostarczającej topowe rozwiązania dla przedsiębiorstw z grupy PKP.

Charakterystyka akumulatorów AG

Bezobsługowe akumulatory AGM wyróżniają się na tle innych źródeł zasilania specyficzną konstrukcją. Elektrolit jest w nich bowiem umieszczony w separatorach z włókna szklanego o dużej porowatości, co gwarantuje wyjątkową szczelność i eliminuje problem wydzielania oparów kwasu siarkowego. Jak podkreśla przedstawiciel przedsiębiorstwa Perfect Plus, oferującego szeroki wachlarz różnego typu akumulatorów:

Tego typu baterie wykazują dobrą odporność na wstrząsy czy wibracje, a na dodatek mogą być montowane w dowolnej pozycji. Z powodzeniem pracują one przy niskich temperaturach, uzyskując w trudnych warunkach znacznie lepsze parametry magazynowania energii niż tradycyjne akumulatory. Mają od nich nawet czterokrotnie wyższą wydajność cykliczną, przez co stanową doskonałe rozwiązanie dla dużych pojazdów wyposażonych w wiele odbiorników prądu oraz systemów zarządzania.

Bezpieczna konstrukcja

Akumulatory AGM sprzedawane przez renomowaną firmę Perfect Plus cieszą się dużą popularnością również ze względu na bezpieczeństwo użytkowania. Sprzęty nadające się do pracy buforowej nie stwarzają zagrożenia rozwarstwienia elektrolitu, którego poziomu i gęstości nie trzeba wcale kontrolować. Warto też nadmienić, że producenci opisywanych urządzeń wyposażają je w jednokierunkowy zawór ciśnieniowy. Zapobiega on rozsadzeniu obudowy, odprowadzając gaz na zewnątrz w momencie przekroczenia dopuszczalnej wartości parametru.

Solidne akumulatory od zaufanego dostawcy

Na korzyść akumulatorów AGM przemawia również ich stosunkowo atrakcyjna cena. Taką też proponuje przedsiębiorstwo Perfect Plus współpracujące ze sprawdzonymi producentami tych żywotnych baterii. Wszystkie z nich są objęte okresem gwarancyjnym, dzięki czemu odbiorcy mają pewność, że nabywają jedynie sprawdzone rozwiązania, które będą im służyły przez długie lata. Pracownicy radomskiego podmiotu dokładają wszelkich starań, aby realizować zamówienia w szybkim tempie i zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami. Kładą też szczególny nacisk na dywersyfikację asortymentu. Klienci mogą zatem bez trudu zakupić akumulatory AGM o zróżnicowanej pojemności i napięciu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas