Materiał Partnera Naprawa powypadkowa pojazdów – Ram-Tir Konrad Jałocha

Naprawa powypadkowa pojazdów – Ram-Tir Konrad Jałocha

Wypadek samochodem ciężarowym lub dostawczym może nas spotkać nagle – nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. W takich momentach warto pamiętać o znalezieniu najlepszego warsztatu, który zajmuje się naprawą powypadkową pojazdów. Takim właśnie jest firma Ram-Tir Konrad Jałocha. Szybko, terminowo i profesjonalnie przeprowadzają prace serwisowe i oddadzą samochód właścicielowi w idealnym stanie.

Naprawy aut dostawczych i ciężarowych

Przy wybieraniu miejsca, w którym zajmują się naprawą aut dostawczych po wypadku, jest niezwykle istotne, by postawić na doświadczoną firmę, która istnieje wiele lat na rynku i doskonale zna swoich klientów, wiedząc, jak zapewnić im obsługę na wysokim poziomie. Takim zakładem jest Ram-Tir Konrad Jałocha, w którym zatrudnieni są sami najlepsi pracownicy, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. Przedsiębiorstwo w swoim serwisie posługuje się jedynie najnowszymi technologiami oraz urządzeniami, co sprawia, że wykonują usługi rzetelnie i terminowo.

Firma ma szeroki zakres usług – można się do nich zgłosić z wieloma problemami, który dotyczą samochodów ciężarowych oraz dostawczych po wypadkach. Można u nich:

  • naprawić auto dostawcze po incydencie,
  • prostować ramy naczep,
  • prostować ramy samochodów ciężarowych,
  • naprawiać auta ciężarowe,
  • naprawiać auta dostawcze.

Auto po wypadku, które zostanie oddane tej firmie, z pewnością będzie wyglądało lepiej niż przed wypadkiem oraz będzie działało sprawniej. Warto im zaufać w tej kwestii.

Serwisowanie aut

Pracownicy firmy potrafią znaleźć każdą awarię w pojeździe i szybko się jej pozbyć, dzięki czemu można szybko odzyskać swój samochód i móc dalej nim jeździć. Warto wiedzieć, że odpowiednio doradzą w każdej sytuacji oraz pomogą w wybraniu najlepszego i najbardziej opłacalnego rozwiązania. Dla nich to nie tylko praca – to także pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzą z największą dokładnością, podejmując się nawet najtrudniejszych zleceń.

Firma zapewnia także usługi serwisowe pojazdów ciężarowych. Jak mówi jeden ze specjalistów zatrudnionych w firmie:

W ramach naszej oferty zajmujemy się diagnostyką, naprawą układów hamulcowych, napędowych, przeniesienia mocy, a także silników. Wszystkie nasze prace obejmujemy gwarancją. Dodatkowo zajmujemy się również serwisem samochodów osobowych, a także kontenerów – proponujemy optymalne rozwiązania w tym zakresie.

Powierzenie temu serwisowi swojego samochodu ciężarowego lub dostawczego to naprawdę dobra decyzja. Ma się wówczas gwarancję, że naprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie oraz starannie, a także terminowo. Firma kładzie nacisk na rozwój oraz stosowanie najnowszych technologii, dzięki czemu z każdym dniem zwiększa jakość swojej pracy.

Opracowanie:

Ram-Tir Konrad Jałocha

Józefów , Mazowiecka 50

Podziel się