Materiał Partnera Mobilny serwis wulkanizacyjny i klimatyzacyjny

Mobilny serwis wulkanizacyjny i klimatyzacyjny

W Polsce działa ponad 17 tysięcy zakładów mechaniki pojazdów, które są szeroko wyspecjalizowane, lub świadczą usługi w ramach ściśle określonych dziedzin motoryzacyjnych. Wysoką konkurencyjność dzisiaj jednak uzyskują takie przedsiębiorstwa, jak Klima-Care. Czym się one wyróżniają? Przede wszystkim stawianiem na nowoczesność wyposażenia diagnostyczno-serwisowego, a także innowacyjnymi modelami obsługi klientów!

Wysoka jakość obsługi klientów polityką warsztatu

Nie każdy warsztat mechaniki pojazdów stawia na pierwszym miejscu wysoki poziom obsługi klientów. Tak jest jednak w przypadku zakładu Klima-Care, który wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich doraźnych lub stałych partnerów, oferuje mobilne usługi serwisu wulkanizacyjnego oraz klimatyzacyjnego. To zaś wymaga posiadania nowoczesnego przenośnego sprzętu diagnostyczno-naprawczego, który pozwoli na wykonywanie prac nawet w ciężkich warunkach (np. elektroniczne manometry TESTO, dwustopniowe pompy próźni). Specjaliści Klima-Care nie obsługują bowiem tylko i wyłącznie właścicieli pojazdów osobowych, ale również tych posiadających maszyny rolnicze, maszyny budowlane lub auta ciężarowe. Często klientami są zatem duże przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjne z flotami przewozowymi i dostawczymi, gospodarstwa rolne, czy firmy budowlane. Klima-Care dzięki oferowaniu mobilnego serwisu, zapewnia skrócony czas serwisowy, optymalizację kosztów, a także oszczędność czasową. Wielokrotnie pomoc świadczona, jest w razie wystąpienia nagłych awarii w miejscu pracy – na trasie, w polu, czy na placu budowy.

Mobilny serwis wiąże się również z obsługą naprawczą, przeglądami oraz montażem klimatyzacji stacjonarnych!Oferta usługowa oparta o nowoczesność

Nie tylko mobilnością serwisową wyróżnia się zakład Klima-Care. Bardzo ważne jest również to, iż podmiot ten stawia na wykorzystywanie nowoczesnych technik i sprzętów. To pozwala wykonywać między innymi diagnostykę komputerową aut, obsługę ogumienia typu run-flat, czy przeprowadzanie komputerowego wyważania kół. Za innowacyjne techniki uważa się również bardziej popularne ozonowanie, i mniej znane oczyszczanie ultradźwiękami układów klimatyzacji samochodowych. Odgrzybianie tegoż systemu auta w Klima-Care to gwarancja uzyskania we wnętrzu pojazdu w 100% zdrowego mikroklimatu, bez alergenów, bakterii, czy przykrych zapachów.

Atrakcyjne ceny!

Olbrzymią zaletą firmy Klima-Care są również bardzo atrakcyjne ceny, które są znacznie niższe od tych rynkowych. Podmioty podejmujące stałą współpracę o dużej intensywności mogą liczyć również na znaczne promocje!

Podziel się