Materiał Partnera Mechanik na wagę złota

Mechanik na wagę złota

Dobry mechanik samochodowy to wciąż mimo ogromnej liczby warsztatów samochodowych, zjawisko niezbyt powszechne. Duża część fachowców specjalizuje się głównie w wymianie części lub całych podzespołów, czym często narażają swych klientów na niepotrzebne koszty. Na szczęście ta zasmucająca tendencja zaczyna w ostatnim czasie się odwracać i przybywa zakładów mechaniki pojazdowej z prawdziwego zdarzenia.

Znalezienie dobrego mechanika, uczciwie i profesjonalnie podchodzącego do wszelkich zadań to trudne zadanie. Niestety duża część warsztatów mechaniki samochodowej swoją złą sławę zawdzięcza nie do końca uczciwym praktykom i zwyczajnym naciąganiem klientów na wymianę, często nie potrzebną, części lub całych podzespołów. Chlubnym wyjątkiem w tym względzie jest firma Plichta-Tiim, zlokalizowana w Kiełpinie w województwie pomorskim.

Kompleksowe naprawy

Główną specjalizacją firmy Plichta – Tiim są kompleksowe naprawy pojazdów. W zakresie mechaniki pojazdowej możemy powierzyć fachowcom naprawę skrzyni biegów, układu kierowniczego, układu hamulcowego, spawanie żeliwa, spawanie aluminium, piaskowanie, naprawy układu wydechowego, oraz naprawę elementów układu zawieszenia. W zakładzie istnieje również możliwość wymiany rozrządu, a także wszystkich płynów eksploatacyjnych, w tym oleju oraz filtrów samochodowych. W razie potrzeby zakład oferuje wymianę sprzęgieł, nagrzewnic, a także tarcz i klocków hamulcowych, co jest pożądane zwłaszcza po sezonie zimowym.

Blacharka i lakiernictwo

Oprócz kompleksowych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej, firma Plichta – Tiim specjalizuje się również w pracach i usługach blacharsko – lakierniczy. Specjalistyczny sprzęt, doświadczony i fachowy personel oraz wieloletnie doświadczenie sprawią, że powłoka lakiernicza naszego auta będzie wyglądać jak nowa. Oddając auto do poważniejszej naprawy, warto zatem zastanowić się nad tym aby zadbać również o stan jego lakieru. Kompleksowa usługa będzie z pewnością tańsza.

Opracowanie:

Plichta-Tiim Bartłomiej Plichta

Kiełpino , Żwirowa 7

  • tel. 663 977 810

Podziel się