Materiał Partnera Masy natryskowe 2w1. Charakterystyka i zastosowanie

Masy natryskowe 2w1. Charakterystyka i zastosowanie

Masy natryskowe 2w1 to produkty, które doskonale sprawdzają się w trakcie odświeżania, renowacji i naprawiania uszkodzonych elementów karoserii oraz ich zabezpieczenia w rozmaitych pojazdach. Zazwyczaj powstają na bazie kauczuku i żywic syntetycznych bez dodatku asfaltu czy bituminów. W efekcie masy 2w1 tworzą trwałą, elastyczną powłokę, która zabezpiecza elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. Czym się wyróżniają?

Masy natryskowe 2w1 – co to jest?

Masy natryskowe 2w1 mogą być stosowane jako strukturalny środek ochrony elementów karoserii przed uszkodzeniami, a w efekcie powstaniem szkodliwej korozji, albo pełnić funkcję masy uszczelniająco-wygłuszającej. Preparaty te izolują akustycznie i redukują ilość drgań powierzchni. Środki te na nakładanej powierzchni tworzą elastyczną powłokę, która może być także pokrywana dostępnymi na rynku systemami lakierniczymi. Masa natryskowa 2w1 jest także odporna na uszkodzenia mechaniczne i bardzo dobrze chroni przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Preparat doskonale sprawdza się do zabezpieczania podłóg, progów, nadkoli, spojlerów i innych zewnętrznych elementów karoserii samochodowej przed uderzeniem kamieni, działaniem wody, olejów czy soli.

Masy natryskowe 2w1 – czym się wyróżniają?

Masa natryskowa 2w1 to uniwersalny produkt zabezpieczający, który może z powodzeniem zastępować minimum kilka innych wykorzystywanych w celu ochrony, uszczelnienia i zapobiegania drganiom. Pełniąc tak wiele funkcji, masy natryskowe 2w1 oszczędzają czas i środki, które trzeba by przeznaczyć na aplikację kilku warstw różnych środków. Preparaty przydzielone są do stosowania za pomocą pistoletu do baranków UBS z regulacją ciśnienia, dlatego są bardzo wydajne – w przeciwieństwie do produktów przeznaczonych do ręcznego nakładania. Za ich pomocą można stworzyć perfekcyjną powłokę, która będzie wyróżniać się wysoką jakością. Takie produkty oferuje m.in. producent środków do renowacji karoserii Polfill, który dba o skład i efekty proponowanych preparatów.

Czy warto stosować masy natryskowe 2w1?

Masy natryskowe 2w1 to bardzo uniwersalne i przydatne preparaty, które są niezawodne do odświeżania i naprawy uszkodzonych elementów karoserii. Dzięki ich specjalnemu składowi i technologii doboru składników masy doskonale sprawdzają się również wewnątrz pojazdów, działając jako środek, który zabezpiecza, pełni funkcję izolacji akustycznej/ warstwy uszczelniającej lub jako lepsza alternatywa dla typowych mas bitumicznych. Po wyschnięciu można taką masę pokrywać dowolnymi lakierami nawierzchniowymi.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas