Materiał Partnera Kolizja tira? Pomoże Ram-Tir

Kolizja tira? Pomoże Ram-Tir

Kolizje na drogach nie są niczym rzadkim. Zdarzają się o wiele częściej, niż mówią o tym statystyki policyjne. O ile przy samochodach osobowych często różnie się kończą, to tiry zwykle mają dużo mniej uszkodzeń. Oczywiście związane jest to z faktem, że ciężarówki są większe i cięższe. Do najczęstszych z awarii należy wygięcie lub całkowite złamanie ramy podwozia. I tu ze swoją pomocą przyjdzie firma Ram-Tir.

Rama jest podstawą tira

W związku z tym, że całe podwozie samochodu ciężarowego opiera się na zwykłej metalowej ramie, to oczywiste jest, że ta właśnie konstrukcja najczęściej ulega uszkodzeniom. Bez względu no to, czy miało miejsce zderzenie z barierką, czy innym autem, najbardziej narażany jest dół ciężarówki. Dlatego warto znać ofertę firmy Ram-Tir, która szybko i profesjonalnie zajmie się naprawą konstrukcji. Jak mówią mechanicy ze wspomnianej firmy:

wiemy, że tir stojący w warsztacie generuje straty, a powinien zarabiać. Dlatego pracujemy szybko i sprawnie. Właściciele często chwalą nas za tempo i wysoki poziom napraw. Oczywiście zawsze robimy wszystko jak najlepiej, żeby samochód przeszedł przegląd techniczny i mógł bezpiecznie jeździć.

Naczepa też jest oparta na ramie

Nie tylko konstrukcja części samochodowej tira opiera się na metalowej ramie. Dokładnie tak samo jest z naczepą. I tu również podwozie jest najbardziej narażone na uszkodzenia. Oczywiście eksperci z Ram-Tir i z takimi problemami radzą sobie szybko i sprawnie. Potrafią naprostować konstrukcję lub wymienić jej elementy na nowe. Przy uszkodzonej ramie naczepy jej ładowanie i użytkowanie jest niebezpieczne, dlatego należy naprawiać każdą szkodę, nawet najmniejszą.

Dlatego jeśli masz swoją własną ciężarówkę i świadczysz usługi transportowe, koniecznie zapoznaj się z ofertą napraw wspomnianego warsztatu. Dzięki profesjonalistom w nim zatrudnionym twoje auto szybko powróci do pracy i będzie na siebie zarabiać.

Opracowanie:

Ram-Tir Konrad Jałocha

Józefów , Mazowiecka 50

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas