Artykuł sponsorowany Jakie jest zastosowanie mobilnych myjni parowych?

Jakie jest zastosowanie mobilnych myjni parowych?

Mobilna myjnia parowa to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie, które od kilku lat podbija polski rynek urządzeń myjąco – czyszczących. Przenośne, lekkie, wielofunkcyjne myjki do czyszczenia trudnych plam są obecnie wykorzystywane na szeroką skalę w wielu różnych branżach: motoryzacyjnej, hotelarskiej, logistycznej oraz przemyśle. Jakie jest ich zastosowanie? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Mycie karoserii, silnika, felg i wnętrza pojazdu

Czyszczenie mocno zabrudzonego samochodu nigdy nie należy do prostych zadań, dlatego wielu właścicieli aut decyduje się zlecić usługę mycia parowego. Sucha para bez drobin wody silnie oddziałuje na brud, powodując, że w ekspresowym tempie znikają on bez konieczności stosowania chemicznych detergentów. Za pomocą myjki, dozującej pod wysokim ciśnieniem cząsteczki pary, można precyzyjnie wywabić trudne, tłuste lub wyschnięte plamy zarówno na karoserii, jak i na powierzchni silnika, felg oraz we wnętrzu pojazdu. Jak podkreśla Zbigniew Zalewski z Ekologicznej myjni parowej House of Cars: wysoka skuteczność w eliminowaniu zabrudzeń sprawia, że z usług mobilnych myjni parowych korzystają obecnie coraz chętniej nie tylko osoby prywatne, lecz również właściciele warsztatów, lakierni oraz komisów samochodowych.

Myjnie parowe do dezynfekcji hoteli i obiektów użyteczności publicznej

Myjki parowe wykorzystywane są na szeroką skalę w obiektach użyteczności publicznej oraz w hotelarstwie, do mycia i dezynfekcji pomieszczeń, a także znajdujących się w nich sprzętów bądź mebli. Sucha para nie pozostawia nieestetycznych zacieków, w powietrzu nie unoszą się zaś nieprzyjemne zapachy ani toksyny, które zwykle towarzyszą tradycyjnemu myciu, przy użyciu wody i detergentów. Lekkie, mobilne myjnie można bez trudu transportować do każdego pokoju, sali konferencyjnej, spa lub restauracji – posłużą do czyszczenia różnych powierzchni: tapicerki meblowej, tekstyliów hotelowych, ceramiki łazienkowej czy blatów. Rozgrzana para usuwa nie tylko brud, lecz również chorobotwórcze drobnoustroje, których miliardy gromadzą się w pomieszczeniach użytkowanych przez wielu ludzi.

Czyszczenie powierzchni magazynowych

Technologia mycia parowego znajduje szerokie zastosowanie w logistyce i przemyśle – parą można oczyścić posadzki przemysłowe, linie transportowe, sprzęty oraz urządzenia, znajdujące się w magazynach lub halach produkcyjnych, w których każdego dnia unoszą się kurz, pył, mikroby. Myjki posłużą też do prania i odgrzybiania tapicerek oraz plandek floty samochodowej, dzięki czemu odzyskują one estetyczny wygląd.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas