Materiał Partnera Eksperci motoryzacyjni z firmy MSM Skrzynie Biegów! Poznaj ich usługi

Eksperci motoryzacyjni z firmy MSM Skrzynie Biegów! Poznaj ich usługi

Jedną z najlepszych i najszerzej wyspecjalizowanych firm w dziedzinie motoryzacji, a ściślej określając w technologii manualnych – i nie tylko – skrzyń biegów, jest zakład MSM Skrzynie Biegów. Działa on w okolicach Poznania, często jednak współpracując z klientami z całej Polski. Firma ta słynie bowiem, nie tylko ze świadczenia szerokich usług serwisowych, ale także handlowych. Mowa o działaniach w ramach dystrybucji używanych i nowych skrzyń biegów, czy też o ich skupie!

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe, które świadczy firma MSM Skrzynie Biegów, to przede wszystkim naprawy, a także regeneracje manualnych przekładni, czy turbosprężarek. Warto przy tym wiedzieć, że zakład działający w okolicach Poznania, zatrudnia prawdziwych ekspertów motoryzacyjnych i konstrukcyjnych, którzy doskonale znają się na serwisowaniu podzespołów z różnych modeli aut, od dziesiątek koncernów. Wszystkie działania naprawcze, zawsze zaś wykonywane są na podstawie producenckich metodologii, z wykorzystywaniem nowoczesnych sprzętów diagnostycznych i innowacyjnych parków maszynowych. Warto również pokreślić to, że każdy uszkodzony komponent wymieniany jest na część oryginalną, lub zamienną o najwyższych parametrach użytkowych! Solidność, perfekcja działania, kompleksowość, szybkość i atrakcyjne ceny to najważniejsze cechy działalności warsztatu MSM!

Sprzedaż podzespołów samochodowych i ich skup

Firma MSM Skrzynie Biegów, słynie na rodzimym rynku z nowoczesnego podejścia w dziedzinie motoryzacji. Mowa o skupowaniu niezregenerowanych skrzyń biegów, po to, aby można było je w pełni wyremontować i sprzedać. Warto przy tym wiedzieć, że w różnego rodzaju wewnętrznych testach, całe układy po odpowiednim procesie serwisowym, często wykazują identyczne parametry użytkowe, do tych, które dana przekładania uzyskiwała po tzw. pierwszym, fabrycznym montażu! Dowodem na wysoką jakość działań w tym zakresie, jest uzyskanie przez zespół MSM, cennego certyfikatu ISO 9001, nadany przez TUV SUD. Jeśli zatem chcesz sprzedaż swoją skrzynię biegów, możesz w szybki sposób dokonać tego, kontaktując się najpierw ze specjalistami – dzwoń pod numer 534 822 222 – a jeśli zależy Ci na kupnie dobrych przekładni, odwiedź stronę internetową MSM Skrzynie Biegów. To dzięki niej, można zamówić nie tylko manualne skrzynie, ale także oleje przekładnikowe, dyferencjały, turbosprężarki, skrzynie rozdzielcze i reduktory. Dwuletnia gwarancja i darmowa dostawa do 100 kilometrów, gwarantowane!

Złap okazję! Potrzebujesz manualnej skrzyni biegów w niskiej cenie? W MSM Skrzynie Biegów, możesz uzyskać je naprawdę przy niewielkich kosztach. Dowodem na to jest skrzynia biegów Audi A3 1.6 (102KM, 5-biegów), czy też Iveco Daily 2.8 JTD 6-biegów 6S300! Kupisz je za mniej, niż 3000 złotych… 

Podziel się