Materiał Partnera Dlaczego warto poznać ofertę Firmy Wielobranżowej KEMES-AUTO Sp. z o.o.?

Dlaczego warto poznać ofertę Firmy Wielobranżowej KEMES-AUTO Sp. z o.o.?

Według badań opinii przeprowadzonych wśród klientów firm wiążących swoją działalność z samochodami najbardziej docenianym aspektem usług jest ich kompleksowość. Właściciele pojazdu są bardziej zadowoleni, gdy mogą załatwić wiele różnych spraw w jednym miejscu. Naprzeciw takim potrzebom wychodzi Firma KEMES-AUTO. Sprawdź, dlaczego warto poznać jej ofertę.

Sprzedaż części samochodowych

Jedną z podstawowych specjalności firmy jest sprzedaż wysokiej jakości części samochodowych pochodzących od najlepszych producentów. W ofercie dostępne są między innymi:

  • elementy przeniesienia napędu,

  • sprzęgła,

  • zawieszenia,

  • zderzaki,

  • panewki,

  • amortyzatory,

  • wahacze,

  • stabilizatory.

Wszystkie części powstały z najlepszych materiałów, dzięki czemu spełnią oczekiwania swoich nabywców, znacznie wydłużając żywotność i usprawniając działanie pojazdów. Pracownicy firmy posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na udzielanie klientom fachowych porad z zakresu wyboru odpowiednich części.

Kompleksowe usługi z zakresu serwisowania samochodów

Klienci niezwykle cenią sobie to, że mogą zlecić serwisowanie pojazdu specjalistom pracującym w tej samej firmie, w której prowadzona jest sprzedaż części samochodowych. Oferta kierowana jest do firm i osób prywatnych, a pracownicy Firmy Wielobranżowej KEMES-AUTO zajmują się serwisowaniem od prawie dwóch dekad i znają się na rzeczy. W ofercie dostępne są między innymi przeglądy i serwisy klimatyzacji, układu chłodzenia, układu wydechowego oraz kierowniczego. Specjaliści zajmują się także elektromechaniką, a naprawa zawieszenia również nie stanowi problemu. W razie nagłych sytuacji dostępna jest także usługa holowania pojazdów.

Serwis wulkanizacyjny                                     

Firma Wielobranżowa KEMES-AUTO Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, w którym oprócz serwisowania pojazdów oraz sprzedaży części samochodowych, świadczone są także usługi wulkanizacyjne, w tym sezonowa wymiana opon konieczna dwa razy w roku.

Dlaczego warto wybrać firmę KEMES-AUTO?

Jak zostało wspomniane, kluczowa dla zadowolenia klientów jest kompleksowość usług. Firma KEMES-AUTO doszła w tym do perfekcji. Dodatkowym atutem są pracownicy zawsze chętni do podzielenia się swoją wiedzą. Usługi świadczone na najwyższym poziomie, z dbałością o potrzeby klienta, sprawiają, że pozytywnych opinii stale przybywa, a wraz z nimi kolejnych klientów.

Opracowanie:

Firma Wielobranżowa Kemes - Auto Sp. Z O.O.

Bytom , marsz. Piłsudskiego 67

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas