Materiał Partnera Diamond Detailing Jakub Balcerak – Usuwanie uszkodzeń lakieru

Diamond Detailing Jakub Balcerak – Usuwanie uszkodzeń lakieru

Firma Diamond Detailing, której właścicielem jest Jakub Balcerak, mieści się w Brzezinach. Przedsiębiorstwo świadczy szereg różnorodnych usług z zakresu auto detailingu. Oprócz podstawowych czynności na życzenie klienta jej pracownicy podejmują się także usuwania uszkodzeń lakieru. Sprawdź, na czym dokładnie polega taka usługa i w jakich sytuacjach się sprawdza.

Kiedy skorzystać z usuwania uszkodzeń na lakierze?

Usługa usuwania uszkodzeń na lakierze przydaj się w wielu przypadkach. Użytkowanie auta jest bowiem obarczone wysokim ryzykiem pojawienia się licznych uszkodzeń na lakierze. Kierowcy poruszający się po dużych miastach są szczególnie narażeni na występowanie zarysowań, otarć czy odprysków na karoserii. Wystarczy odrobina nieuwagi na parkingu w centrum handlowym lub bliskie spotkanie z wysokimi krawężnikami. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi usuwania uszkodzeń lakieru, która pozwoli zamaskować wszystkie drobne mankamenty, powstałe przez cały okres użytkowania pojazdu.

Na czym polega korekta lakieru?

Firma Diamond Detailing Jakuba Balceraka oferuje w pełni kompleksowe usługi, w oparciu o najwyższe standardy. Usuwanie drobnych zarysowań i odprysków rozpoczyna od naniesienia specjalnego preparatu w miejsce ubytku. Są to wysokiej jakości środki, które pozwalają osiągnąć nieskazitelny efekt. Następnie pracownicy zatrudnieni w strukturach przedsiębiorstwa polerują uszkodzenie, aby całość przyjęła jednolity kolor. W razie potrzeby klienci mogą skorzystać dodatkowo z usługi zabezpieczania karoserii twardym woskiem, co pozwoli zminimalizować ryzyko pojawiania się kolejnych uszkodzeń, np. w wyniku uderzeń ziaren piasku. Dla uzyskania kompleksowego efektu odświeżenia warto także skorzystać z innych usług tej firmy, które składają się na profesjonalny detailing aut. Do dyspozycji klientów pozostają takie usługi jak m.in. polerowanie lamp, czyszczenie tapicerki samochodowej czy impregnacja skór.

Opracowanie:

Diamond Detailing Jakub Balcerak

Polik 44

  • tel. 514 970 907

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas