Materiał Partnera Czym jest auto detailing?

Czym jest auto detailing?

Auto detailing jest w pełni zoptymalizowanym procesem czyszczenia i konserwacji samochodu. Takie kompleksowe czyszczenie obejmuje zarówno zewnętrzną część samochodu, jak i jego wnętrze. Dzięki wysokim kwalifikacjom i specjalistycznym umiejętnościom oraz profesjonalnym sprzętom, a także odpowiednio dopranym preparatom, firma wykona usługi autodetailingu na najwyższym poziomie, przywracając pierwotny stan samochodowi.

Na czym polega pielęgnacja auta?

Pielęgnacja auta jest procesem, w skład którego wchodzi szereg czynności czyszczenia, konserwacji oraz renowacji, tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ma za zadanie podnieść walory wizualne i estetyczne samochodu. Właśnie odpowiednim zabiegom zawdzięczamy jazdę w komfortowych warunkach. Błędnie myślimy, że auto detailing sprowadza się tylko do mycia nadwozia, felg, lamp i tablic rejestracyjnych oraz polerowania lakieru i prania tapicerki. Usługi auto detailingu dla samochodu są niczym usługi kosmetyczne dla ciała. Obejmują sprzątanie, zabezpieczenie lakieru i nadanie fabrycznego błysku pojazdowi.

Czy odnowa lakieru jest możliwa?

Odnowa lakieru, chociaż jest trudnym procesem, to wykonalnym. Dzięki odpowiednim środkom i umiejętnościom, specjaliści z Mat2blask potrafią przywrócić fabryczny wygląd samochodu. Poczujemy się, jakbyśmy dopiero opuszczali salon samochodowy. Zakład potrafi zlikwidować wszelkie zarysowania, a lakier odnowić do tego stopnia, że woda, brud, kurz czy promienie UV nie będą miały wpływu na wygląd auta. Nie tylko karoseria, ale też felgi, lusterka i lampy samochodowe, wyglądać będą jak nowe. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu najnowszych technik.

Jak przywrócić świetność tapicerce?

Tapicerka skórzana potrzebuje niekiedy renowacji. Przetarcia, pęknięcia czy nawet niewielkie dziury po zastosowaniu odpowiednich środków, pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów. Następuje odbudowanie struktury skóry, usunięcie pęknięć i zadrapań. Odnowienie skórzanej tapicerki samochodowej nie jest łatwy, ale cel zostanie osiągnięty i tapicerka po opuszczeniu zakładu, będzie jak nowa. Tapicerka skórzana wymaga jedynie przetarcia odpowiednim preparatem, więc można łatwo utrzymać ją w czystości, co nie jest możliwe przy materiałowej. Jasna tapicerka z tkaniny szybko się brudzi. Widoczne są nawet najmniejsze plamy. Ładnie się prezentuje, ale wymaga częstszego prania niż tapicerka z ciemnego materiału. Pranie ręczne nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, a poza tym jest procesem dość skomplikowanym, wymagającym użycia sprzętu i odpowiednich środków

Opracowanie:

Podziel się