Artykuł sponsorowany  Czy złomowanie samochodów w Złomotex jest problematyczne?

Czy złomowanie samochodów w Złomotex jest problematyczne?

Oddając na złom stary lub uszkodzony samochód, należy okazać się dowodem rejestracyjnym, kartą pojazdu oraz dokumentem tożsamości. Firma Złomotex działa legalnie, więc inaczej nie przyjmie auta. Przy zdawaniu pojazdu można wynegocjować korzystną cenę, więc, zamiast wciąż do niego dopłacać, warto pozbyć się wraka.

Kiedy opłacalne jest złomowanie samochodów w Złomotex?

Samochód podobnie jak każda maszyna po pewnym czasie się zużywa. Można nim jeździć, pod warunkiem wymiany podzespołów, co nie zawsze jest opłacalne. Naprawa plus zakup części zamiennych bywa zwyczajnie nieopłacalne. Pozostaje sprzedać pojazd, ale często jest problem ze znalezieniem klienta. Jest jeszcze inne rozwiązanie, kasacja w ZłomotexNa złom trafiają również auta po stłuczkach i poważnych wypadkach drogowych, gdyż remont blachy i części, przekroczyłyby wartość nowego modelu. Warto sprzedać jak najszybciej w auto szrot, ponieważ przechowywanie wraka w garażu wiąże się z opłatami ubezpieczenia.

Czy zabytkowe auta można oddawać na złomowiska?

Auta zabytkowe rządzą się swoimi prawami, ponieważ są wpisane do rejestru, z uwagi na sędziwy wiek. Mają nadane żółte rejestracje, niezależnie od stanu technicznego. Posiadacze takich pojazdów mają nie lada problem, bo jeśli nie uda im się odsprzedać, muszą przechowywać w garażach. Złomowanie samochodów w Złomotex jest możliwe tylko wtedy, gdy Wojewódzki Konserwator Zabytków usunie auta z rejestru zabytków. Jednym z powodów wyrejestrowania może być stan techniczny. Po uzyskaniu odpowiedniego dokumentu można auto oddać do kasacji.  Jest więc możliwość, pozbycia się wraków.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas