Materiał Partnera
Garnitur szyty na miarę vs garnitur ze sklepu

Garnitur szyty na miarę vs garnitur ze sklepu

Mimo że w sklepach można znaleźć tysiące modeli garniturów w różnych przedziałach cenowych, kolorach i fasonach, coraz więcej mężczyzn decyduje się na usługi pracowni krawieckiej. Z czego wynika stale rosnąca popularność koszul i garniturów szytych na miarę? Jakie są największe zalety tego rozwiązania? Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w garnitur szyty na miarę!

Garnitur ze sklepu

Choć w sklepach znajdziemy ogromny wybór garniturów, to ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Co więcej – ubrania szyte są w standardowych rozmiarach, dlatego, jeśli nasze gabaryty nie są typowe, znalezienie garnituru, który będzie dobrze na nas leżał, jest wręcz niemożliwe. Warto również podkreślić, że nawet jeśli garnitur będzie w naszym rozmiarze, to na pewno nie będzie idealnie dopasowany do sylwetki. Nie ma tutaj także miejsca na indywidualizm – kupując garnitur w sieciówce możemy mieć pewność, że na imprezie firmowej lub spotkaniu biznesowym natrafimy na mężczyznę, który robił zakupy w tym samym sklepie co my.

Zalety garniturów od krawca

Garnitur szyty na miarę to propozycja dla wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej jakości. Jeśli chcemy, aby garnitur był idealnie dopasowany do sylwetki, a przy tym skutecznie ukrywał nasze mankamenty, postawmy na doświadczonego krawca. Jednak na tym nie kończą się zalety skorzystania z usług pracowni krawieckiej. Warto także zaznaczyć, że mamy wpływ na kolor garnituru, materiał, z jakiego zostanie uszyty, fason, wykończenie, podszewkę, guziki itp. W tym przypadku nie ma miejsca na kompromisy – to my decydujemy o wszystkim! Nie masz spójniej wizji? Doświadczony krawiec podpowie, jakie materiały najlepiej ze sobą współgrają i jaki fason podkreśli atuty Twojej sylwetki. Kolejna zaleta garnituru szytego na miarę to gwarancja niepowtarzalności. Dlatego na usługi krawieckie często decydują się mężczyźni, którzy lubią podkreślać swoją osobowość i styl życia. Uszycie garnituru, koszuli lub płaszcza zlećmy profesjonalnej Pracowni Krawieckiej Piotr Kononowicz, która dba o  najwyższą jakość wykonania i najlepsze materiały.

Garnitur powinien znaleźć się w szafie każdego eleganckiego mężczyzny. Stanowi bazę stroju i sprawdza się w wielu różnych sytuacjach. Garnitur zda egzamin w pracy, podczas uroczystości, a także na co dzień – marynarka połączona z jeansami sprawdzi się zarówno na randce, jak i spotkaniu z przyjaciółmi. Garnitur to inwestycja – jeśli postawimy na model wykonany z wysokiej klasy materiału, możemy mieć pewność, że posłuży nam znacznie dłużej niż ten ze sklepowego wieszaka.

Opracowanie:

Zakład Krawiecki Piotr Kononowicz

Szprotawa , Młynarska 18c

Podziel się