Materiał Partnera Zmysłowe, seksowne, pożądane, firmy Levante

Zmysłowe, seksowne, pożądane, firmy Levante

Kuszące, zmysłowe ciało wypręża się w rozkoszy pościeli. Delikatna siateczka pieści aksamitną skórę jedwabistą mgiełką a seksowna bielizna roztacza aurę namiętności i pożądania. Misterne koronki potęgują magię erotyzmu, wchłaniając rozgorączkowane ciało w otchłań ekstazy. Czy, nie brakuje tu, pary roziskrzonych od pożądania oczu, dotykających czule, zjawiskowo pięknego ciała ukochanej? A może zazdrosnego spojrzenia tragicznej zazdrości rywalki? Z którą osobą utożsamiasz się w tym momencie?

Chcesz poczuć się jak w ulubionej telenoweli

Jako nastolatki, czytałyście Harlekiny, dziś oglądacie sentymentalne seriale. Wasze życie jest przyziemne i toczy się wokół kuchni i domowych porządków. Powyciągany dres to wasz oficjalny strój służbowy. Przemęczone, zabiegane marzycie o odrobinie luksusu, zadbanym ciele i romantycznych kolacjach przy świecach. Wyrafinowana bielizna, jeśli jest, płowieje w szufladach komody a seksowne pończoszki nie należą do niezbędnych wydatków.

Nie róbcie rewolucji, zacznijcie małymi kroczkami, idźcie do manikiurzystki, nałóżcie odżywczą maseczkę. Dresy schowajcie wgłębi szafy. Załóżcie sukienkę i rajstopy do szpilek.

Ugotujcie egzotyczną kolację i zaproście swojego mężczyznę do spędzenia wspólnego wieczoru. Zadbajcie o odpowiedni nastrój, dzieci podrzućcie przyjaciółce lub kuzynce. Wyłączcie telefon. Niech nikt i nic nie zakłuci wyjątkowej atmosfery wieczoru.

Odnajdujcie się od nowa. Powoli, w harmonii własnych ciał, spędźcie ten wieczór na swój ulubiony sposób. Może wspólny spacer, czy wyjście do kina przed kolacją. A potem wino, muzyka i śpiew. Ofiarujcie własne ciała sobie nawzajem, zatraćcie się w sobie, bez skrępowania i kompleksów. Ludzkie ciało jest piękne i namiętne, a Wasza wspólna miłość dopełni wyjątkowości tego wieczoru.

Pozwólcie, by choć w części do waszego życia, zawitał filmowy stan uniesień. Wszystko jest dla ludzi, potrzeba tylko odrobinę chęci i kreatywności.

Jak rozjaśnić szarą rzeczywistość

Nie pozwólcie sobie na bylejakość waszego życia. Każdy dzień starajcie się, choć w części urozmaicić. Seksowna, krótka sukienka lub obcisłe szorty tak samo nadają się do domowych porządków a dodatkowo uruchomią wyobraźnię mężczyzny i podwyższą waszą samoocenę. Bluzka, dlaczego nie z głębokim dekoltem, fikuśne, kolorowe podkolanówki, rozbrajające swą infantylnością, nie tylko spowodują lepszy nastrój u Ciebie, ale i u reszty domowników.

Czy nie fajne jest wyłapywanie gapiących się, stęsknionych spojrzeń męża, lub częstych zaczepek z jego strony? Wasza sypialnia na pewno odżyje, problemy staną się mniej poważne a wiosna wyjątkowo piękna.

Podziel się