Materiał Partnera Wójcik i spółka: dobra hafciarka, czyli jaka?

Wójcik i spółka: dobra hafciarka, czyli jaka?

Personalizacja od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a wraz z nią moda na haftowane przedmioty, które idealnie odzwierciedlają nasz indywidualizm. Wyszywamy wszystko – koszulki, czapki, poduszki, płaszcze, a nawet pościel. Nic dziwnego, że popyt na tego typu rzeczy stale wzrasta, więc na rynku pojawia się coraz więcej firm świadczących usługi haftowania. Jak zatem wybrać najlepszą maszynę? Zapytaliśmy firmę Wójcik i Spółka. 

Biznes a może hobby?

Przed podjęciem decyzji dotyczącej sprzętu, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań np. czy chcemy się tym zajmować wyłącznie biznesowo, a może traktujemy to jako dodatek do pensji i rozwijające hobby? Zamierzasz tylko wyszywać czy może dokonywać też poprawek krawieckich? No i przede wszystkim, jaki posiadasz budżet na zakup sprzętu? Dzięki temu będziesz wiedziała, jakiej maszyny potrzebujesz.

Hafciarka czy maszyno-hafciarka?

Hafciarka pozwala wyszywać komputerowo na wszelkiego typu tkaninach. Idealnie sprawdzi się w przypadku firm, które mają już maszynę do szycia lub nie planują łączenia swojej działalności z poprawkami krawieckimi. Co istotne, hafty można wykonywać na wykrojonych elementach bez dokupowania dodatkowego osprzętu, za to maszyno-hafciarka będzie lepiej pasowała do miejsc, które skupiają się na krawiectwie, z jednoczesnymi usługami haftowania od czasu do czasu.

Przy zakupie sprzętu wielofunkcyjnego, warto zaoszczędzić i wydać trochę więcej pieniędzy, jednocześnie decydując się na produkt dobrej jakości, który idealnie spełni swoją funkcję we wszystkich przypadkach.

mówi specjalista z firmy Wójcik i Spółka

Automatyzacja procesu

Wszystkie modele hafciarek, które możemy znaleźć na rynku, są urządzeniami komputerowymi z wbudowanymi wzorami haftów, a także czcionkami. Ich ilość jest dość ograniczona, więc może nie być wystarczająca, jeśli decydujesz się prowadzić biznes skupiony na tego typu usłudze. Można jednak zakupić specjalny program, który pozwoli samodzielnie projektować wzory, a co za tym idzie, realizować indywidualne zamówienia, np. firmowe. 

Opracowanie:

Podziel się