Materiał Partnera Usługi krawieckie wysokiej jakości

Usługi krawieckie wysokiej jakości

Ponieważ w dzisiejszych czasach coraz częściej chcemy, aby nasza garderoba wyróżniała się na tle mody ulicznej, szukamy usług profesjonalnego krawca. Czasami też padamy ofiarą masowej produkcji ubrań i potrzebujemy dokonać mniejszych lub większych poprawek krawieckich. Nie każdy ma wystarczające zdolności w tej dziedzinie, więc daje się zaobserwować, że krawiectwo wraca powoli do łask.

Vinni to studio krawieckie, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Zajmujemy się zarówno przeróbkami krawieckimi, jak i szyciem na miarę. Garnitur szyty na miarę stał się dziś niezbędnym elementem garderoby większości panów, a panie doceniają marynarki na miarę, które układają się zupełnie inaczej niż te kupione w popularnych sklepach. Coraz częściej stawiamy również na jakość kupowanej odzieży i wolimy zainwestować w lepszy gatunkowo materiał. Nasza pracownia krawiecka to miejsce, w którym pracownicy oferują również wszywanie zamków, szycie zasłon i innych dekoracji do wnętrz. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie oraz terminowo.

Poprawki u krawca

Pracownia krawiecka to jedno z pierwszych miejsc, do których udajemy się, gdy chcemy dopasować ubrania do naszej figury. Wszechobecne sklepy sieciowe oferują zazwyczaj uniwersalne wymiary odzieży, które nijak mają się do figur Polek i Polaków. Osoba nosząca jeden rozmiar może nie zmieścić się w bluzki czy koszule tej samej firmy, ponieważ poza rozmiarem powinniśmy brać pod uwagę również krój danego elementu odzieży. Różnimy się wagą, wzrostem i trudno sprawić, aby jedna spódniczka pasowała na wszystkie panie noszące ten sam rozmiar. Poprawki u krawca to dziś konieczność, jeśli chcemy nie tylko dobrze czuć się w zakupionych ubraniach, ale i dobrze w nich wyglądać. Naszym klientom oferujemy nie tylko skracanie spodni, zwężanie spodni czy skracanie sukienek. Zajmujemy się również przeszyciami, wszywamy suwaki, przenosimy guziki i dopasowujemy krój do sylwetki klienta.Nowa i uniwersalna garderoba

Coraz częściej klienci zgłaszają się również z życzeniem uszycia danego elementu odzieży od podstaw. Krawiec powinien poradzić sobie z każdym wyzwaniem! Dlatego bez problemu z naszej pracowni wychodzą nowe garnitury, marynarki, spodnie i spódnice, czy koszule. Szyjemy eleganckie ubrania na ważne uroczystości, jak również stylowe ubrania na co dzień.  Smoking na wesele lub garnitur do pracy? Żaden problem! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i podczas konsultacji staramy się poznać jego gust i upodobania. Biorąc dokładną miarę, sprawiamy, że uszyte przez  nas ubrania leżą idealnie i nie krępują ruchów. Do prac wykorzystujemy materiały najwyższej jakości od sprawdzonych producentów i dostawców. Razem z klientem dobieramy odpowiedni materiał, kolor i ewentualne zdobienia. Dzięki współpracy z nami wzbogacają się Państwo o niepowtarzalne ubrania wysokiej jakości, które posłużą Państwu przez wiele lat!

Opracowanie:

Ireneusz Winiarski -Vini

Warszawa , Wawelberga 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas