Materiał Partnera Przemysłowe maszyny do szycia w ofercie firmy Sintex

Przemysłowe maszyny do szycia w ofercie firmy Sintex

Każda osoba, która myśli o otwarciu własnej pracowni krawieckiej bądź szwalni, musi zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Domowa maszyna do szycia nie sprawdzi się bowiem w produkcji tekstylnej prowadzonej na szeroką skalę. Potrzebne są do tego maszyny przemysłowe przystosowane do intensywnej eksploatacji. Szeroki wybór takich właśnie urządzeń w konkurencyjnych cenach oferuje firma Sintex z Poznania. Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Duży wybór maszyn szwalniczych do zadań specjalnych

Przemysłowe maszyny do szycia różnią się od tych przeznaczonych do użytku domowego. Mają większe gabaryty, charakteryzuje je szybsza praca oraz solidna konstrukcja, która zapewnia urządzeniu trwałość i niezawodność działania. Większość nowoczesnych, przemysłowych maszyn szwalniczych wyposażona jest też w energooszczędny silnik, który zużywa aż o 70% mniej energii elektrycznej w porównaniu do maszyn domowych. Trzeba również wspomnieć o tym, że tego typu urządzenia wyróżniają się dość wąską specjalizacją. W ofercie firmy Sintex dostępne są:

  • ryglówki, guzikarki, dziurkarki

  • renderki,

  • maszyny do szycia ciężkiego,

  • maszyny łańcuszkowe,

  • owerloki,

  • stebnówki jednoigłowe i dwuigłowe,

  • maszyny typu zyg-zag,

  • podszywarki,

  • części zamienne do maszyn szwalniczych.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo sprzedaje maszyny szwalnicze renomowanych marek takich jak Brother, Jack, Juki, Kansai Specjal czy Siruba. Inwestor ma możliwość zakupu maszyn fabrycznie nowych lub używanych, lecz w doskonałym stanie technicznym.

Fachowe doradztwo i serwis

Pracownicy firmy Sintex mogą pochwalić się rozległą wiedzą techniczną z zakresu produkcji tekstylnej i oferują fachową pomoc przy zakupie przemysłowych maszyn do szycia. Dobierają urządzenia na podstawie potrzeb klienta oraz z uwzględnieniem jego możliwości finansowych. Warto dodać, że inwestor może zwrócić sprzęt w ciągu 14 dni, jeśli nie spełni on jego oczekiwań. Ponadto każdy zakup objęty jest gwarancją, co stanowi istotne zabezpieczenie transakcji. Firma Sintex oferuje konkurencyjne ceny usług i dokłada wszelkich starań, by dostawa zamówienia odbyła się niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Dbałość o klienta i jego zadowolenie ze współpracy to priorytet opisywanego przedsiębiorstwa. Warto również wspomnieć o tym, że firma Sintex zajmuje się serwisem, regulacją i naprawą maszyn szwalniczych. Trudnią się tym doświadczeni fachowcy, przed którymi wnętrze tychże urządzeń nie ma żadnych tajemnic. Do naprawy można przekazać zarówno maszyny domowe, jak i specjalistyczne.

Opracowanie:

Sintex Mariusz Sosnowski

Poznań , Albańska 10

Podziel się