Materiał Partnera Profesjonalne usługi krawieckie

Profesjonalne usługi krawieckie

Każdemu z nas zdarza się kupić zbyt długie spodnie, za krótką sukienkę lub za szeroką spódnicę. A ile koszul w naszej szafie tajemniczo się skurczyło? Czasami nie możemy oddać zakupionej odzieży lub jej wymienić, warto, więc skorzystać z nieocenionych usług krawieckich! Nie każdy z nas ma zdolności do posługiwania się igłą i nitką czy maszyną do szycia, dlatego coraz bardziej doceniamy usługi profesjonalnych krawcowych.

Firma U joli to przedsiębiorstwo, którego pracownicy często ratują klientów z opresji. Świadczymy kompleksowe usługi krawieckie zapewniając fachowe i szybkie wykonywanie przeróbek. Specjalizujemy się również w szyciu na miarę ubrań, pościeli, firan i zasłon. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów doradzimy wybór odpowiedniego materiału, wzoru i rozmiaru! Zdajemy sobie sprawę z wartości sentymentalnej przechowywanej odzieży i pomagamy przerobić ją tak, aby była modna i aby można było ją nosić w każdych warunkach.

Przeróbki krawieckie

Dziś coraz częściej dokonujemy zakupu odzieży online. Często zdarza się, że tak zakupione ubranie nie do końca na nas pasuje. Dzieje się tak i z ubraniami, które spędziły trochę czasu w naszej szafie i nagle okazuje się, że coś jest za wąskie lub za szerokie. Szkoda, aby dobre ubrania marnowały się lub dalej leżały nieużywane i jedynie zajmowały miejsce w szafie. Lepiej samemu dokonać wymaganych przeróbek lub zwrócić się o pomoc do krawcowej. W naszej firmie mogą Państwo skorzystać z przeróbki żakietów i płaszczy, przeróbki spódnic i sukienek, przeróbki koszul i marynarek, przeróbki spodni czy skracania jeansów z oryginalnym wykończeniem. W kilka chwil pomożemy dopasować ulubioną spódnicę czy sukienkę, aby dalej można było się nią cieszyć. Wiele ubrań przekazywanych jest z pokolenia na pokolenie i także one wymagają kosmetycznych poprawek. Na przykład, gdy mama chce przekazać swoją suknię ślubną córce. Razem dokonamy przemiany tak, aby wszyscy byli zadowoleni i zachwyceni efektem końcowym!

Skracanie i wydłużanie odzieży

Trzeba podkreślić fakt, że dziś wszystkie ubrania produkowane maszynowo nie uwzględniają indywidualnych potrzeb naszej figury. Dwie osoby noszące rozmiar 36 będą wyglądać zupełnie inaczej w tej samej bluzce. Klienci najczęściej zgłaszają się z problemem zbyt długich lub krótkich nogawek i rękawów, lub w celu zwężenia lub poszerzenia obwodu pasa i bioder. Zdarza się, że wizyta u nas jest ostatnią próbą uratowania ulubionego elementu odzieży! Wielu osobom wydaje się, że nie da się dokonać wymaganych przeróbek. Natomiast nasi pracownicy lubią wszelkie wyzwania! Zwężamy boki w koszulach i bluzkach, przedłużamy plecy w sukienkach tak, aby noszenie ich było wygodne i nie krępowało naszych ruchów w żadnej sytuacji. Skracamy długości, skracamy stan (plecy) czy zwężamy w ramionach dzięki temu, że znamy zasady szycia odzieży wiemy jak ją ulepszyć i dostosować według wskazówek klienta.

Opracowanie:

Usługi Krawieckie " U Joli "

Olsztyn , bp. Tomasza Wilczyńskiego 25E lok. 20

Podziel się