Materiał Partnera Popularne dodatki do kreacji

Popularne dodatki do kreacji

Strój, który rano nosimy do pracy, wieczorem może stać się doskonałą kreacją na randkę. Wszystko zależy od dodatków, które dobierzemy do naszej stylizacji. Jakie drobiazgi idealnie podkreślą charakter naszego ubioru? Warto się dowiedzieć, w jaki sposób je dobierać, aby w każdej sytuacji wyglądać idealnie.

Apaszki i szaliki dopełnią twój ubiór

Jednym z dodatków, które mogą zupełnie odmienić nasz wygląd, jest odpowiedni szalik bądź apaszka. Dodatkowo, zapewni nam poczucie ciepła, dlatego takie elementy ubioru doskonale sprawdzą się na jesień bądź zimą. I szalik, i apaszka mogą fantastycznie się prezentować, pod warunkiem właściwego dobrania ich pod względem koloru i stylu – mówi nasz rozmówca ze sklepu odzieżowego Ifriko. Pasują zarówno do kurtek, jak i do sukienek czy eleganckich marynarek. Warto mieć w szafie co najmniej kilka tego rodzaju ozdób szyi, a na pewno niejednokrotnie je wykorzystamy.

Bielizna również ma znaczenie

Niewątpliwym dodatkiem do kreacji jest również właściwie dopasowana bielizna. Może podkreślić nasze atuty i sprawić, że poczujemy się pewne siebie oraz atrakcyjne. Chociaż nie powinna być widoczna, to akcentuje kobiece atuty i warto poświęcić odrobinę czasu na jej należyty wybór. Kobiety powinny mieć co najmniej kilka kompletów, które będą dobierać w zależności od stylizacji.

Jak dobierać dodatki?

Pośród dodatków można wymienić też inne elementy, np. biżuterię czy torebki. Jaka jest najważniejsza zasada ich doboru? Powinny być wykonane z tego samego materiału bądź być dopasowane pod względem koloru. Nie jest to jednak zasada, której zawsze trzeba się trzymać. Jeśli chcesz się wyróżnić, spróbuj się przełamać i zaakcentuj ozdobę swojego stroju. Umiejętnie łącząc style, wiele zdziałasz, dlatego nie bój się bawić modą. Możesz uzyskać fantastyczny efekt, tworząc wyróżniającą się, a jednocześnie bardzo spójną stylizację.

Podziel się