Materiał Partnera Odmień swoje ubrania z pomocą naszywek i aplikacji

Odmień swoje ubrania z pomocą naszywek i aplikacji

Szafa pęka w szwach, a Ty nadal mówisz, że nie masz się w co ubrać, codziennie stając przed wyborem stylizacji? Każda kobieta zna ten problem. Większość rzeczy już się nam znudziła, część jest już niemodna, inne nie pasują, bo waga spadła lub kilka kilogramów tu i ówdzie przybyło. Istnieją jednak sposoby na nadanie drugiego życia ubraniom. Królestwem ciekawych dodatków jest pasmanteria. Co można tam kupić, by odmienić klasyczną białą koszulę czy jeansowe szorty?

Naszywki – hit czy kit?

Zdecydowanie hit! Na punkcie naszywek oszalały największe domy mody, ale także popularne sieciówki. Co więcej, nie są one cechą charakteryzującą ubrania tylko i wyłącznie dla dzieci, wręcz przeciwnie, znaczna ilość pojawia się w działach dla dorosłych. Naszywki święciły triumfy w latach 90., jednakże z powodzeniem wracają i stają się trendem uwielbianym przez współczesnych wielbicieli oryginalnych strojów. Pojawiają się one na torebkach, butach, spodniach czy dżinsowych kurtkach. Te w stylu militarnym lub typowo komiksowym będą pasowały zarówno do koszul, jak i zwykłych t-shirtów. Taki element nie tylko nada spersonalizowanego charakteru, poprzez który stworzymy rzecz unikalną, będzie też wyjątkowym dopełnieniem, z pozoru prostych stylizacji. Co warto podkreślić, nie trzeba wydawać fortuny na efektowną kurtkę czy torebkę. Wystarczy udać się do pasmanterii, np. do Hurtowni pasmanteryjnej Jola, gdzie znajdziemy naszywki i aplikacje, które pozwolą nam w prosty sposób niewielkim kosztem odmienić starą rzecz. Większość z nich wystarczy tylko zaprasować na powierzchni materiału lub lekko przyszyć, dla większej trwałości użytkowania i podczas prania. Aplikacje przedstawiające postaci z bajek, np. znaną na całym świecie Myszkę Miki,  z kultowych filmów m. in. Marylin Monroe czy Audrey Hepburn, to niekwestionowane hity sklepów odzieżowych.

Naszywaj gdzie się da!

Każda z nas ma w swojej szafie  nieużywany t-shirt, który mimo, że jest uniwersalny nie pasuje do niczego. Efektowne naszywki przymocowane w okolicy dekoltu sprawią, że zapomniana wcześniej rzecz będzie nasza ulubioną. Kultowa jeansowa kurtka będzie przyciągać wzrok, jeśli na plecach pojawią się oryginalne naszywki, w zabawnej kompozycji, z pozoru imitującej chaos. Wszystko jednak będzie tam zaplanowane. Aplikacje to również sposób na zakrycie dziur na ubraniach oraz trudnych do usunięcia plam. Nikt nie zorientuje się, że coś jest nie tak, gdy w zniszczonym miejscu naszyjemy dużą czerwoną różę lub usta jak z plakatów zespołu The Rolling Stones. Mamy dobrze wiedzą, że wystarczy chwila nieuwagi i nasza pociecha w ulubionych spodniach ma dziurę na kolanie. Dwie naszywki w podobnym stylu na obu nogawkach sprawią ciekawy efekt bez ingerencji krawcowej. Jola Hurtownia pasmanteryjna to raj dla miłośników przerabiania i odnawiania ubrań, które zalegają w szafie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas