Artykuł sponsorowany Kurs kroju i szycia ze sklepem Iguanatrend

Kurs kroju i szycia ze sklepem Iguanatrend

Sklep Iguanatrend organizuje kursy kroju i szycia w Bielsku-Białej i w regionie. Oferta jest skierowana dla amatorów, którzy chcą nabyć nowych umiejętności, i dla profesjonalistów, którzy planują się ciągle doskonalić. Edukatorzy zapewniają sprzęt i materiały oraz uczą szycia nowych fasonów. Jak dokładnie wygląda oferta kursu kroju i szycia ze sklepem Iguanatrend?

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Celem kursów organizowanych przez sklep Iguanatrend w Bielsku-Białej jest dostarczenie uczestnikom wiedzy, którą mogą wykorzystać w praktyce i w przyszłej pracy. Nauczyciele pomagają nauczyć się przydatnych umiejętności dla indywidualnego stylu. Uzyskane umiejętności pozwalają na tworzenie pojedynczych i oryginalnych ubiorów, a także dokonywanie poprawek szycia na gotowych ubiorach. Prowadzone są kursy krojenia i szycia w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Od ponad dwóch dekad osoby związane ze sklepem Iguanatrend tworzyły odzież damską, męską i młodzieżową, zdobywając niezbędne doświadczenie, tworząc wykwalifikowany zespół, który dzieli się swoją wiedzą i pasją z uczniami.

Jakie są szczegóły kursu?

Szkolenia krojenia i szycia są prowadzone w trybie otwartym i zamkniętym. Podczas zajęć dawkowana jest wiedza teoretyczna i praktyczna dostosowana do poziomu uczniów. Poza tym kursanci mogą liczyć na:

  • dużą dawkę wiedzy praktycznych,

  • wysoką merytoryczność szkoleń,

  • różnorodną tematykę szkoleń,

  • zajęcia w grupach od czterech do ośmiu osób,

  • możliwość zorganizowania indywidualnych szkoleń.

Kursy kroju i szycia prowadzone są według kilku kategorii: dla początkujących, średnio-zaawansowanych i dla zaawansowanych rozłożonych na trzy etapy. Terminy i godziny szkoleń można zobaczyć na stronie internetowej sklepu Iguanatrend.

Jaki jest zakres kursu kroju i szycia?

Na każdym etapie kursu kroju i szycia organizowanego przez sklep Iguanatrend uczniowie nabywają nowych umiejętności i uczą się szyć różnorodnych rodzajów odzieży. Na etapie podstawowym kursanci poznają: ściegi i szwy, budowę maszyny, rodzaje materiałów, przybory krawieckie, w jaki sposób zdjąć miarę, czym są forma i szablon oraz czym jest fastrygowanie i w jaki sposób wykańcza się ubrania. Uczniowie nauczą się także szyć fartuch kuchenny i spódnicę wykorzystując przy tym własne wymiary. Na etapach średnio-zaawansowanym i zaawansowanym kursanci wykonują bardziej skomplikowane zadania i szyją bardziej wymagające ubrania. Nauczyciele natomiast zapewniają materiały szkoleniowe, przybory krawieckie, maszyny i przyrządy do szycia. Zapewniony jest również słodki poczęstunek, kawa i herbata, a o wysoką jakość szkoleń dba profesjonalna kadra.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas