Materiał Partnera Jak wygląda wykonanie haftu na gadżetach reklamowych?

Jak wygląda wykonanie haftu na gadżetach reklamowych?

Praktycznie każdy z nas z pewnością wie, że komputerowy haft wywodzi się od tego tradycyjnego, który narodził się w czasach starożytnych. Ten sposób znakowania odzieży został wykonany po raz pierwszy przy pomocy maszyny w 1828 roku. Obecnie cieszy się on ogromną popularnością wśród firmowych gadżetów czy też roboczej odzieży. Haft komputerowy uznawany jest za najtrwalszy sposób znakowania różnego typu materiałów.

Jak wygląda wykonywanie haftu komputerowego?

Wykonywanie haftu komputerowego powinno rozpocząć się od wykonania specjalistycznego projektu. Najczęściej wymaga to zmiany na plik wektorowy otrzymanego od klienta wzoru. Specjaliści z firmy Hafcik Paulina Korzeniowska z pewnością przygotują indywidualny projekt, jeżeli nie mamy własnego pomysłu na haft. Haft komputerowy, dzięki wektoryzacji, odwzorowany jest w bardzo dokładny sposób, co ma ogromny wpływ na jakość otrzymanej odzieży. Urządzenie samo dobiera odpowiedni rodzaj igły oraz nici, która najlepiej sprawdzi się przy wykonywaniu konkretnego zlecenia. Jeżeli plik z projektem zostanie ostatecznie zatwierdzony, rozpoczyna się praca urządzenia. Do maszyny dołączone są nici w różnych kolorach zakończone igłami. Taki układ sprawi, że cały projekt zostanie odwzorowany naprawdę bardzo dokładnie. Z pewnością paleta kolorów nici zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Haft na gadżetach reklamowych

Haft komputerowy może być wykonywany na różnego rodzaju materiałach oraz przy pomocy szerokiej gamy kolorystycznej nici. Haft na gadżetach reklamowych wykonywany jest według indywidualnego projektu otrzymanego od przedsiębiorstwa lub na podstawie dokładnych ustaleń. Ten rodzaj nadruku może być wykonany praktycznie na każdym rodzaju materiału w dowolnym kolorze. Jedyną rzeczą, która ogranicza nas w tym przypadku, jest nasza wyobraźnia. Haft na gadżetach reklamowych charakteryzuje się dużą trwałością oraz wytrzymałością na działanie wielu różnych czynników. Do najpopularniejszych przedmiotów, na których wykonuje się tego rodzaju nadruk, możemy zaliczyć polary, poduszki, szlafroki czy też torby. Gadżety reklamowe to świetny sposób promocji szczególnie na różnego rodzaju targach czy też wystawach biznesowych.

Opracowanie:

Podziel się