Materiał Partnera Dobór biustonosza dla nastolatki – jak to zrobić?

Dobór biustonosza dla nastolatki – jak to zrobić?

O tym, jak ważny jest wygodny biustonosz, wie każda kobieta. O znaczeniu odpowiedniego doboru stanika powinnyśmy uczyć nasze córki od momentu, kiedy zaczynają się zarysowywać u nich piersi. Z pewnością nam za to podziękują w przyszłości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega prawidłowe dopasowanie biustonosza, przeczytaj nasz artykuł. Opowiadamy w nim o tym, na czym polegają usługi braffitterki oraz dlaczego są tak ważne.

Braffitterka – pomoc w kupnie biustonosza

Wybierając stanik dla nastolatki, powinnyśmy brać pod uwagę nie tylko jego estetykę, ale przede wszystkim komfort noszenia. Dodatkowo okres dojrzewania to dla dziewczynki trudny czas i to od jej mamy w dużej mierze zależy, czy będzie się dobrze czuła. Rozmowa na temat dobierania stanika może ją krępować, dlatego matka powinna przejąć inicjatywę, a także okazać dużo zrozumienia i akceptacji.

Trzeba pamiętać, że przy doborze biustonosza należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, nie tylko sam rozmiar stanika. Ważne są też proporcje sylwetki, ustawienie ramiączek i inne elementy. W dobrym sklepie z bielizną damską, takim jak Sefora Dessous Mode Anna Kobus, można zasięgnąć porad ekspertek w tej dziedzinie. Każda z nich powie, że najważniejsze, niezależnie od naszego wieku, jest to, by ten element garderoby był wygodny.

Biustonosze, stroje kąpielowe i figi damskie w sklepie ze stanikami

Gdy dziewczynka wkracza w wiek dojrzewania i jej ciało zaczyna się zmieniać, powiększające się piersi mogą powodować dyskomfort w czasie aktywności fizycznej, może ona też czuć skrępowanie podczas przebierania się na wu-efie. Warto wtedy odwiedzić sklep z biustonoszami DM Sefora, który zajmuje się sprzedażą bielizny. Można tutaj uzyskać cenną pomoc w dobraniu stanika, a także kupić inne elementy garderoby, takie jak majtki damskie, czy bieliznę wyszczuplającą. Warto poświęcić nieco czasu na takie zakupy. Niewłaściwie dobrany biustonosz może przecież zniechęcić młodą kobietę do jego noszenia.

Opracowanie:

DM Sefora

Bielsko-Biała , Warszawska 180

  • tel. 505 168 060

Podziel się