Materiał Partnera Damska odzież wierzchnia na jesień w ofercie butiku Monika

Damska odzież wierzchnia na jesień w ofercie butiku Monika

Skuteczna ochrona przed deszczem, wiatrem i coraz niższymi temperaturami to zadanie odzieży wierzchniej, której użytkowanie rozpoczyna najczęściej sezon jesienny. W tym okresie roku warto postawić m.in. na kurtki lub stylowe płaszcze. Są one dostępne w wielu wariantach w szerokim asortymencie butiku odzieżowego Monika. Czym kierować się przy wyborze damskich modeli?

Jaki płaszcz sprawdzi się jesienią?

Jedną z podstawowych propozycji odzieżowych na październikowe czy listopadowe ochłodzenie jest płaszcz. Jest on uważany za dość elegancki, na co wpływ mają typowe dla tych elementów garderoby fasony. Taka odzież wierzchnia jest najczęściej pozbawiona kaptura. Charakteryzuje się natomiast sporym kołnierzem. Dobrze sprawdza się on jesienią – to okres, w którym temperatury nie są na tyle niskie, by wymuszać całkowite zasłonięcie klatki piersiowej i szyi. W butiku odzieżowym Monika znaleźć można różne płaszcze, w tym m.in. modele asymetryczne.

Zapinane na guzik lub przeplatane paskiem będą świetnym uzupełnieniem jesiennej, eleganckiej lub codziennej stylizacji. Nie muszą być ocieplane – przeważnie wykonane są bowiem z grubego, sztywnego materiału, który skutecznie zabezpiecza przed wiatrem i chłodem. Dobrą ochronę przed trudniejszymi warunkami zapewniają długie płaszcze, np. prochowce i trencze. To właśnie one są najpopularniejszym wyborem pań na sezon jesienny. Specjaliści z butiku odzieżowego Monika podkreślają, że taki wybór to połączenie obecnych trendów z ponadczasową klasyką.

Jakie rodzaje kurtek damskich są dobre na sezon jesienny?

Przejściowa odzież wierzchnia, którą warto uwzględnić w garderobie na okres poprzedzający zimę, powinna być wodoodporna. Taki model kurtki doskonale sprawdzi się w deszczowe dni, chroniąc skutecznie przed wilgocią. Ciekawą propozycją jest tzw. bomberka. Jest ona dość krótka i ma charakterystyczne ściągacze, co nadaje jej sportowego charakteru. To odpowiedni wybór na początek sezonu jesiennego. Klasycznym wyborem są natomiast ramoneski, czyli kurtki skórzane.

Wiele typów odzieży wierzchniej dostępnych jest w butiku odzieżowym Monika. Jest to miejsce, w którym nabyć można m.in. pikowane kurtki damskie. Są to modele zarówno wyposażone w kaptur, jak i pozbawione tego dodatku. Jesienią może on być bardzo przydatny – szczególnie przy dużym wietrze i deszczu. Najlepszym wyborem jest uzupełnienie garderoby w różne rodzaje odzieży wierzchniej na chłodniejszy okres w roku. Elegancki płaszcz czy sportową kurtkę bez problemu będzie można dopasować do innych elementów stylizacji.

Opracowanie:

Monika Monika Trojanowska

Szczecin , Staszica 1 lok. 33B

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas