Artykuł sponsorowany Czym się charakteryzuje opatentowana tkanina Silver Wave?

Czym się charakteryzuje opatentowana tkanina Silver Wave?

Silver Wave to opatentowana tkaniny, z której tworzone są elementy bielizny, topy oraz legginsy w formie długiej i krótkiej. Ich noszenie ma bardzo dobry wpływ na skórę oraz ciało. Dzięki zastosowaniu bakteriobójczej przędzy z nanocząsteczkami srebra osoba nosząca produkty Silver Wave czuje się świeżo przez cały dzień. Co więcej, dzięki produktom z tej unikalnej tkaniny wspomagane są treningi oraz stymulowane jest ciało podczas ćwiczeń.

Co to jest tkanina Silver Wave?

Na czym polega wyjątkowość tkaniny Silver Wave? Mówią o tym właścicielki sklepu internetowego Solidea, gdzie można wybrać dla siebie świetną odzież kompresyjną: „Silver Wave to unikatowa tkanina, która stymuluje krążenie naczyń włosowatych skóry, zapewnia dobre rezultaty w niwelowaniu cellulitu, zapobiega obrzękom”. Sekretem jest falisty splot przędzy, którą zastosowano do produkcji tej opatentowanej tkaniny. Poza tym już na etapie tkania do przędzy dodawane są nanocząsteczki jonów srebra. Aby nie uwalniały się one zbyt szybko, nitki są powlekane zaraz po wprowadzeniu do nich substancji bakteriostatycznych. To pozwala na powolne i równomierne uwalnianie srebra będącego ochroną dla bakterii.

Jakie korzyści daje noszenie bielizny Silver Wave?

Trzeba przyznać, że sportowa odzież uciskowa zapewnia bardzo dobre rezultaty we wspomaganiu treningów całego ciała. Materiał Silver Wave powoduje, że pod wpływem ruchu dochodzi do mikromasażu wszystkich partii ciała stykających się z tkaniną. W ten sposób możliwe jest stymulowanie skóry, odprowadzanie nadmiaru zgromadzonych płynów, pobudzenie krążenia, redukowanie obrzęku nóg oraz zmniejszenie efektu „skórki pomarańczowej”.

Stosowanie odzieży Silver Wave to bardzo dobry sposób na zapewnienie sobie przyjemnego wsparcia podczas aktywności fizycznej. Co więcej, dzięki tkaninie wyposażonej w bakteriobójcze substancje aktywne, legginsy w formie krótkiej można bez problemu stosować jako bieliznę. Opatentowane rozwiązanie z przędzą bakteriostatyczną chroni przed nieprzyjemnymi zapachami i nie powoduje pocenia się skóry. Nie ryzykujesz więc nieprzyjemnego „przyklejania się” bielizny do ciała czy powstawania uciążliwych zapachów podczas treningu. To przekonało wielu użytkowników do stosowania odzieży i bielizny Silver Wave!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas