Materiał Partnera Czym charakteryzują się rajstopy firmy Andrea?

Czym charakteryzują się rajstopy firmy Andrea?

Rajstopy cieszą się sporym uznaniem wśród pań, jednak ich wybór nie należy do prostych. Wiele modeli, wzorów, parametrów czy trudnych do odczytania oznaczeń powoduje, że niełatwo jest znaleźć dopasowany wariant. Warto skorzystać z oferty firmy Andrea sp.j., która jest producentem rajstop, pończoch i skarpet. Artykuły te odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością – czym jeszcze?

Dopasowane do potrzeb

Grubość rajstop określa się najczęściej za pomocą oznaczenia den. Numeracja pozwala lepiej dopasować tego typu elementy garderoby do preferencji klientki, dlatego firma Andrea sp.j. zawsze przedstawia szczegółowe informacje na temat swoich produktów. Oferowane przez tego producenta bardzo cienkie rajstopy damskie występują najczęściej w wariantach 10, 15 lub 20 den, dzięki czemu charakteryzuje je przezroczystość – są delikatne, dyskretne, wciąż jednak spełniają swoją funkcję i zapewniają komfort podczas użytkowania. Asortyment firmy Andrea sp.j. obejmuje także rajstopy kryjące, których den sięga nawet 120, jednak dostępne są również w wersjach 40 i 60 den. Co ciekawe, dzięki rozbudowanej ofercie tego producenta, klientki mogą zamówić także nieco bardziej nietuzinkowe wersje rajstop. Typ push up doskonale sprawdzi się w przypadku pań chcących dyskretnie modelować sylwetkę i podnieść pośladki, natomiast bezpalcowe rajstopy będą świetnie współgrać z obuwiem odkrywającym palce. Rajstopy dostępne w asortymencie firmy Andrea sp.j. to zatem mnogość modeli, dzięki czemu w prosty sposób można wybrać rozwiązanie idealne do danej stylizacji. Czym dokładnie charakteryzują się te wyroby?

Wysoka jakość

Rajstopy oferowane przez renomowanego producenta – firmę Andrea sp.j. – są więc doskonale dopasowane do ciała i atrakcyjne wizualnie. Warto jednak wiedzieć, że produkty te odznaczają się jakością wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Zastosowanie oryginalnego włókna lycra pozwala na znaczne zwiększenie swobody i komfortu podczas noszenia tego typu elementów garderoby, z kolei stretch w połączeniu z elastanem daje możliwość stworzenia trwałych, wzmocnionych w newralgicznych miejscach rajstop damskich. W ofercie firmy Andrea sp.j. znajduje się też wersja bikini modelujące. Są to korygujące rajstopy z wyjątkowej kolekcji Slim Line, które charakteryzują się przede wszystkim specjalną konstrukcją części majtkowej, ale też zastosowaniem przędzy oplatanej. Takie rozwiązanie zapewnia zwiększoną odporność na zaciągnięcia, zwiększa ogólną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i dodatkowo skutecznie wyszczupla brzuch i talię. Warto więc zapoznać się z asortymentem firmy Andrea sp.j. – w ofercie tego producenta znaleźć można wiele modeli rajstop, które cechują się m.in. doskonałą jakością wykonania, wytrzymałością i różnorodnością.

Podziel się