Materiał Partnera Odkryj magię feromonów dostępnych w drogeriach intymnych!

Odkryj magię feromonów dostępnych w drogeriach intymnych!

Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasz zapach wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Osoby zadbane, które używają dobrych perfum, automatycznie wydają nam się znacznie bardziej atrakcyjne, niż te, które nie perfumują się wcale. Zapach może sprawiać nam przyjemność, dodawać pewności siebie i stanowić dopełnienie stylizacji. Mało kto wie jednak o tym, że istnieje grupa zapachów, która pomoże nam uwieść partnera. Mowa oczywiście o feromonach, których nie znajdziemy w żadnej perfumerii, za to w dobrym sex-shopie już tak. Jak działają feromony?

Feromony – co to takiego?

Feromony to lotne substancje chemiczne, za pomocą których komunikują się zwierzęta. Dlaczego więc są one przedmiotem naszego zainteresowania? Okazuje się, że feromony wpływają pozytywnie na intensywność pociągu fizycznego, jaki odczuwa płeć przeciwna w naszym kierunku. Ludzki nos bardzo trafnie rozpoznaje feromony w powietrzu, pomimo tego, że nie posiadają one konkretnego zapachu. Feromony są produkowane przez każdego z nas, jednak w różnym stężeniu. Mimo że żadnemu naukowcowi nie udało się dokładnie zbadać tych substancji chemicznych, pewne jest to, że mają one wpływ na proces doboru partnera. Wiedzę tą wykorzystali producenci perfum z feromonami, które dostępne są w drogeriach intymnych takich jak np. Hipa. Produkty te dostępne są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Feromony damskie

Estratetraenol to damski feromon o najlepiej udokumentowanym działaniu. Jego struktura przypomina budowę estrogenu, czyli typowo żeńskiego hormonu. Perfumy z feromonami damskimi poprawiają nastrój u mężczyzn, redukują zmęczenie, a także działają pobudzająco. Kobieta skropiona takim zapachem staje się w oczach potencjalnego partnera jeszcze bardziej atrakcyjna, seksowna i uwodzicielska. Panie mogą zdecydować się również na zakup buteleczki bezwonnych feromonów, jeśli są przywiązane do swojej ulubionej wody toaletowej. Oba produkty mogą ze sobą współgrać, nie tracąc na skuteczności.

Feromony męskie

Męskie feromony zmieniają nieco sposób, w jaki kobieta patrzy na mężczyznę. Panie w kontaktach towarzyskich wykazują większe zainteresowanie potencjalnym partnerem seksualnym. Do tworzenia perfum z męskimi feromonami używa się androstenolu. Substancja ta naturalnie występuje w męskim pocie oraz ślinie. Dobre seks-shopy posiadają w swojej ofercie wiele produktów z tym właśnie feromonem. Przykładem może być Hiszpańska Mucha lub azjatycka Chakra. Produkty te podkreślają atrakcyjność mężczyzny, jego dominujące cechy, a także poprawiają jakość życia seksualnego.

Opracowanie:

Hipa.pl Sex-shop

Raszyn , Lotnicza 91

Podziel się