Artykuł sponsorowany Jak zorganizować wystrzałową imprezę urodzinową?

Jak zorganizować wystrzałową imprezę urodzinową?

Dzień urodzin to dla wielu z nas najbardziej wyczekiwany dzień w roku. Uwielbiamy je świętować, zwłaszcza jeśli są okrągłe. Mijające po sobie dekady wzbogacają nas o nowe lekcje, doświadczenia, przeżycia i spostrzeżenia na przyszłość. Z czasem zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsi w naszym życiu są dobrzy ludzie, którzy nas otaczają. Warto więc zorganizować urodzinową imprezę i wspólnie z nimi świętować kolejny rok życia. Czego nie może zabraknąć na takiej balandze?

Przyjęcie urodzinowe w domu czy w lokalu?

Tylko od naszych preferencji zależy to, czy imprezę urodzinową zorganizujemy w domu, czy też w lokalu. W bardziej huczny sposób obchodzi się 18. urodziny oraz wszystkie okrągłe rocznice. Wtedy też zapraszamy na imprezę więcej osób, dlatego warto pomyśleć o wynajęciu sali. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim dla każdego gościa znajdzie się wygodne miejsce przy stole i na parkiecie. Nie będziemy musieli przejmować się tym, czy mamy w domu wystarczającą ilość naczyń i sztućców. Zastawę stołową zapewni lokal. Jego pracownicy zajmą się też obsługą gości oraz sprzątaniem po imprezie. Nam pozostanie tylko przystrojenie sali oraz zapewnienie gościom atrakcji. O czym nie można zapomnieć?

Dobra muzyka!

Żadna dobra impreza urodzinowa nie może odbyć się bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Oczywiście możemy odtwarzać muzykę z wybranego nośnika, ale wymaga to uprzedniego przygotowania playlisty i stałego czuwania nad sprzętem. Może być to kłopotliwe dla organizatora. Ponadto goście mogą zaburzyć porządek odtworzeń, próbując „puszczać” swoje ulubione kawałki, które niekoniecznie przypadną do gustu pozostałym uczestnikom imprezy. Kiedy szykujemy sporą balangę, warto pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalisty.

Sprawdzony DJ z pewnością uświetni nasze 18., 30., 40., 50., czy nawet 100. urodziny. Często pełni on też rolę wodzireja, organizując gry i zabawy, które integrują gości i wywołują uśmiech na twarzy. Jak przekonuje DJ Malina, który od lat czuwa nad oprawą muzyczną wesel, urodzin i innych uroczystości swoich klientów – współpraca z doświadczonym muzykiem to gwarancja udanej imprezy. Stylistyka utworów zawsze dostosowywana jest do preferencji gości i – co ważne – może być na bieżąco modyfikowana. DJ zapewni też niecodzienną oprawę świetlną uroczystości. Wszystko dzięki kolorowym lampom, laserom i dymiarkom.

Dobre jedzenie i dekoracje!

Istotnym elementem imprezy urodzinowej jest również menu. Warto zadbać o to, by było różnorodne. Dobrze jest zaserwować gościom choć jeden ciepły posiłek i pożywne przekąski. Chipsy, paluszki i precelki niekoniecznie sprawdzą się w tej roli. Nie można zapomnieć również o napojach – zarówno tych orzeźwiających, jak i „z procentem”. W końcu trzeba czymś wznieść toast. Imprezę warto zacząć od pokrojenia tortu. Jego wielkość powinna być dostosowana do ilości zaproszonych gości. Za charakter uroczystości odpowiadają dekoracje. Wystarczy trochę balonów, kolorowych serpentyn i parę urodzinowych gadżetów, by żaden z gości nie miał wątpliwości co do tego, na jakiej imprezie się znajduje.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas