Materiał Partnera Czym kierować się przy wyborze wibratora?

Czym kierować się przy wyborze wibratora?

Wibratory to dziś jedne z najczęściej kupowanych akcesoriów erotycznych. Choć dawniej uznawane były za gadżety przeznaczone dla osób samotnych, to dziś korzystają z nich także pary chcące urozmaicić swoje życie erotyczne. Popularność wibratorów sprawiła, że na rynku dostępna jest szeroka gama tego typu produktów, dlatego często trudno wskazać, które mogą okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę. Jak zwiększyć prawdopodobieństwo dobrego wyboru?

Rodzaje wibratorów

Wibratory dzielone są na wiele sposobów. Poza materiałem z którego zostały wykonane, znaczenie ma także to, na które miejsce na ciele działają. Pod tym kątem wyróżnia się wibratory łechtaczkowe, analne, pochwowe, a także stymulujące punkt G. To, który produkt okaże się najlepszym wyborem dla naszych potrzeb, często okazuje się po pewnym czasie, gdy uda nam się odnaleźć ulubiony sposób stymulacji.

Rozmiar

Przy zakupie wibratora oczywiście znaczenie ma także rozmiar. Na pierwszy rzut oka kuszącym wyborem mogą być największe z nich, jednak szybko okazuje się, że powodują one dyskomfort i po prostu są nieporęczne. Dlatego zazwyczaj lepiej sięgnąć po mniejszy wibrator, ale oferujący kilka trybów prędkości, dzięki czemu łatwo będzie dopasować go swoich potrzeb.

Sposób działania

Wibrator to gadżet erotyczny działający dzięki drganiom. Sprawia to, że dla wielu kobiet podstawowym wymogiem jest to, aby urządzenie pracowało cicho oraz dyskretnie. Jak przyznają właścicielki sex shopu Sylwetka z Wrocławia, Sylwia i Barbara Gola, najlepsze wibratory to właśnie urządzenia działające cicho (najczęściej wykonane z silikonu), dzięki czemu można je wykorzystywać także gdy w mieszkaniu znajdują się pozostali domownicy. Coraz większe znaczenie dla kobiet ma także design. Popularnością cieszą się wibratory w formie dającej się łatwo schować szminki lub urządzenia mające kształt i wygląd, które wcale nie świadczą o przeznaczeniu przedmiotu.

Sposób zasilania

Kolejny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie wibratora, to sposób w jaki jest on zasilany. Obecnie największą popularnością cieszą się urządzenia zasilane na baterie,  choć zazwyczaj droższe są te zasilane na kabel, jednak ich wadą jest brak wodoszczelności, przez co nie można wykorzystywać ich podczas kąpieli.

Wibratory na stałe zagościły w sypialniach wielu kobiet, a coraz częściej także par. Znalezienie produktu idealnego wcale nie musi być trudne, a aby to zrobić, najlepiej skorzystać z porad fachowców w sklepach z gadżetami erotycznymi, którzy doradzą nam zakup najlepszych wibratorów.

Opracowanie:

Sex shop

Wrocław , Bogusławskiego 71

Podziel się