Artykuł sponsorowany Nowoczesne oprogramowanie CAD dla programistów CAM - CAM Technology Sp. z o.o.

Nowoczesne oprogramowanie CAD dla programistów CAM - CAM Technology Sp. z o.o.

Programy CAM są niezbędnym narzędziem w nowoczesnych procesach produkcyjnych. Systemy CAD od CAM Technology pozwalają na tworzenie wysokiej jakości modeli 3D, które mogą być wykorzystywane w programach CAM. Z pomocą systemów CAD, programy CAM mogą tworzyć wysoce precyzyjne części i komponenty z minimalną ilością odpadów i maksymalną wydajnością. To sprawia, że są one doskonałym wyborem dla firm chcących obniżyć koszty i zwiększyć wydajność.

Oprogramowanie CAD hyperCAD-S

Oprogramowanie CAD staje się coraz bardziej popularne w branży obróbki materiałów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika pozwala ono inżynierom szybko i dokładnie zaprojektować i opracować części do produkcji. Pozwala użytkownikom tworzyć szczegółowe modele 3D, projekty oraz rysunki szybko i dokładnie. Ten rodzaj oprogramowania jest używany także w wielu innych branżach, od architektury po inżynierię i projektowanie produktów. Dzięki oprogramowaniu CAD firmy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze podczas tworzenia wysokiej jakości projektów.

Oprogramowanie CAD hyperCAD-S to nowy i unikalny system CAD dla programistów CAM, który jest bardzo łatwy do nauki i znacznie przyspiesza programowanie procesów NC.

- wyjaśniają specjaliści.

CAD hyperCAD-S to potężne narzędzie dla branż związanych z obróbką materiałów. Eksperci zapewniają, że konstruowanie oraz tworzenie opisów technicznych dzięki zastosowaniu tego rozwiązania staje się bardzo proste. CAD hyperCAD-S przyspiesza pracę inżynierów i wyklucza błędy konstrukcyjne, co jest niezwykle korzystne dla przedsiębiorcy. Program wyposażony jest w intuicyjny, polskojęzyczny interfejs, który wykorzystuje w pełni możliwości procesorów 64-bitowych, wielordzeniowych i procesorów graficznych. Pozwala także na bezproblemowy i szybki import dużych ilości danych z programów CAD.

Oferta producenta nowoczesnego oprogramowania CAM

Przedsiębiorstwo CAM Technology specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania CAM i CAD. Eksperci współpracują z przedsiębiorstwami, których głównym aspektem działalności jest produkcja detali wielogabarytowych. Produkty proponowane przez CAM Technology znajdują zastosowanie także w medycynie, m.in. przy tworzeniu implantów.

Oferowanie oprogramowanie to m.in. rozwiązania CAM, CAD I OPTICAM, a także oprogramowania dla przemysłu energetycznego i metalurgicznego. Firma prowadzi programy szkoleniowe dla firm pragnących wdrożyć nowoczesne produkty, zajmuje się także analizą potrzeb klienta oraz optymalizacją i wdrożeniami. Eksperci zapewniają pełne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

 

Opracowanie:

CAM Technology Sp. z o.o.

Bielsko-Biała , Przybyły 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas