Materiał Partnera Jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z aplikacji mPOS?

Jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z aplikacji mPOS?

Jedną z aplikacji, która stanowi skuteczne wsparcie w sprzedaży jest oprogramowanie mPOS. Ta mobilna aplikacja może być wykorzystywana na urządzeniach typu tablet, które posiadają oprogramowanie android. Aplikacja mPOS może być niezależnym stanowiskiem kasowym, a także da się ją połączyć z innym stanowiskiem sprzedażowym. Jakie są główne możliwości oferowane przez mPOS?

Podstawowe korzyści wynikające z korzystania z mPOS

Oprogramowanie mobilne mPOS to znaczne ułatwienie w sprzedaży. Dzięki niemu możliwe jest sprzedawanie towarów i usług w rozmaity sposób. Oprogramowanie to umożliwia sprzedaż po kodzie, poprzez zeskanowanie czytnikiem kodów kresowych, za pomocą klawiszów graficznych, a także poprzez wyszukiwanie usług i produktów na liście. Poza tym oferowane przez przedsiębiorstwo Merom ze Szczecina mPOS daje możliwość obsługiwania rozmaitych form płatności, np.:

  • gotówki,
  • kart bankowych,
  • czeków,
  • bonów.

Nie musimy się martwić także tym, abyśmy przed dokonaniem transakcji wymienili waluty zagraniczne w kantorze, ponieważ oprogramowanie to umożliwia dokonanie zapłaty w wielu walutach. Dużym ułatwieniem jest również to, że bez problemu możemy dokonać transakcji w różnych formach w ramach jednego paragonu. To oznacza, że bez konieczności tworzenia dwóch oddzielnych paragonów, możemy zapłacić za zakupy, łącząc np. gotówkę i kartę bankową. Oprogramowanie mPOS daje także możliwość różnorodnych sposobów rabatowania, np. procentowe na pozycję i paragon, czy też kwotowy na pozycję i paragon. Do tego aplikacja pozwala na obsługę 4 poziomów cen sprzedaży.

Jakie inne korzyści daje oprogramowanie mPOS?

Oczywiście to nie wszystkie zalety i korzyści, jakie może dać mPOS. Wspomniane oprogramowanie mobilne wspierające sprzedaż umożliwia storno pozycji po kodzie, co odbywa się poprzez wskazanie pozycji lub tylko ostatniej pozycji. Aplikacja mobilna pozwala też na przeglądanie paragonów, a nawet specjalne uprawnienia umożliwiające ponowną fiskalizację lub anulowanie paragonu. Wydruki mogą być dokonywanie na drukarkach niefiskalnych. Oprogramowanie mPOS gwarantuje także pełne rozliczanie i raportowanie zmian kasjera. Poza tym możliwe jest raportowanie fiskalne i fiskalne okresowe, stanu kasy czy sprzedaży towarów.

Mobilna aplikacja mPOS jest bardzo wygodna w obsłudze, ponieważ osoby korzystające z tego oprogramowania mogą samodzielnie definiować klawisze bezpośredniej sprzedaży towarów i usług. Poza tym od użytkownika zależy, jak rozmieszczone będą klawisze na ekranie, a także, z jakich klawiszów korzysta. Oprócz tego oprogramowanie pozwala na zmianę wyglądu interfejsu. Aplikacja mPOS bez żadnych problemów współpracuje z rozmaitymi drukarkami fiskalnymi dostępnymi na rynku, np. Novitus, Posnet czy Elzab. Do tego oprogramowanie może współpracować z różnymi typami szuflad kasjerskich. Korzystanie z mPOS jest łatwe, a co więcej daje dużo korzystnych możliwości, które znacznie ułatwią obsługę klientów. Najczęściej z tego oprogramowania korzysta się w obiektach gastronomicznych, sklepach detalicznych oraz obiektach noclegowych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas