Materiał Partnera Żywienie dla zabieganych, czyli smaczne i tanie obiady abonamentowe

Żywienie dla zabieganych, czyli smaczne i tanie obiady abonamentowe

Obiady abonamentowe są dobrym wyborem dla osób, które nie mają możliwości codziennego gotowania we własnym zakresie, a mimo to chciałby jadać domowe potrawy kuchni polskiej. Podczas wykupowania abonamentu, restauracje oferują atrakcyjne zniżki, a niekiedy nawet wybór spośród kilku różnych dań każdego dnia. Gdzie można zamówić obiady abonamentowe w Szczecinku i czy są one opłacalne?

Jak działają obiady abonamentowe?

Tego typu usługa polega na wykupieniu karnetu, upoważniającego do codziennego odbioru obiadu. Mogą być one serwowane w stołówce lub wydawane na wynos. Posiadając abonament, nie musisz martwić się o długi czas oczekiwania, który ma miejsce, gdy zamawiasz domowe obiady w klasycznej restauracji. Można je wybierać na kilka różnych sposobów, przykładowo jadłodajnia Rodzinna Jadalnia w Szczecinku, posiada następujące pakiety:

  • Obiady abonamentowe dla dorosłych – karnet upoważnia do codziennego odbioru obiadu przez cały miesiąc od poniedziałku do soboty (z dowozem również w niedzielę). Cena jednego obiadu przy wyborze karnetu miesięcznego wynosi zaledwie 11 PLN, a obejmuje zarówno pierwsze, jak i drugie danie.
  • Obiady abonamentowe dla uczniów – porcje dla dzieci w wieku szkolnym są nieco mniejsze, a przy pakiecie miesięcznym (26 obiadów od poniedziałku do soboty) cena jednego obiadu to zaledwie 8 PLN.
  • Obiady „Jesz Kiedy Chcesz” – tego typu pakiet kosztuje 120 złotych i upoważnia do odbioru 10 posiłków w miesiącu od poniedziałku do piątku. Jest to najlepsza opcja dla osób, które nie lubią wszystkich potraw kuchni polskiej, a nie chciałyby, aby przepadł im abonament w dni, kiedy serwowane są nielubiane przez nich propozycje.

Wady i zalety obiadów abonamentowych

Obiady abonamentowe nie mają wiele wad. Jedna z ich może być mały wybór dań każdego dnia, gdyż zwykle są one jednakowe dla każdego klienta na dany dzień. Może to być kłopotliwe w przypadku osób, które nie lubią wielu potraw kuchni polskiej. Jeśli chodzi o zalety, można wśród nich wymienić:

  • Niskie ceny w stosunku do zamówień w restauracji poza abonamentem;
  • Duże porcje, dostoswane do potrzeb osoby dorosłej;
  • Zawsze ta sama cena posiłku, bez względu na rodzaj dania;
  • Gwarancja, że danego dnia obiad będzie przygotowany dla każdego klienta posiadającego karnet;
  • Możliwość wyboru karnetu na różną ilość dni w miesiącu;
  • Domowe posiłki jako alternatywa dla osób zabieganych, które na co dzień były zmuszone do jadania fast foodów.
Ze względu na liczne zalety, obiady abonamentowe są coraz częściej kupowane przez pracujące osoby. To tania, ale równie smaczna i zdrowa alternatywa dla samodzielnego gotowania, która pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas w tygodniu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas