Materiał Partnera Rodzaje pieczywa i wyrobów cukierniczych w piekarni APM

Rodzaje pieczywa i wyrobów cukierniczych w piekarni APM

Pieczywo jest dla wielu osób jednym z podstawowych elementów śniadań czy kolacji, ale też np. obiadów. Chleb stworzony z odpowiednich składników może być podstawą zdrowego posiłku, dlatego warto go wdrożyć do diety. Należy jednak wybrać wypieki przygotowane w renomowanej piekarni, takiej jak np. APM. Oferuje ona swoim klientom również wiele wyrobów cukierniczych – jakich dokładnie?

Różne typy pieczywa

Chleb czy bułki to najpopularniejszy typ pieczywa, który gości na polskich stołach. Piekarnia APM dla swoich klientów przygotowała je w rozmaitych wariantach, które zadowolą nawet najwybredniejszych smakoszy. Tradycyjny biały chleb pszenny to klasyczna propozycja dla wielbicieli pieczywa, którzy mogą zajadać się również okrągłym chlebem wiejskim. W ofercie piekarni APM znaleźć można także popularny chleb razowy, ale również specyficzne rodzaje tego typu pieczywa. Zalicza się do nich chleb krakowski produkowany na naturalnym zakwasie i drożdżach.

Piekarnia APM przygotowuje każdego dnia dla swoich klientów również chleby koszykowe, a także tzw. mocnoziarnisty chleb Gwarek z orkiszem czy wariant swojski dla wielbicieli klasycznych smaków. Szeroki asortyment obejmuje też bułki. Popularne kajzerki to doskonała propozycja na śniadanie – świetnie komponują się z masłem, wędliną i warzywami jako smaczne i energetyczne kanapki. Piekarnia APM w rozbudowanej ofercie posiada również aromatyczne bułki cebulowe, sporych rozmiarów bułki wrocławskie czy grahamki.

Wyroby cukiernicze i półcukiernicze

Choć piekarnia nieodłącznie kojarzy się ze sprzedażą świeżego pieczywa w postaci chleba czy bułek, to wiele renomowanych miejsc tego typu jest w stanie zaoferować swoim klientom także szereg wyrobów cukierniczych. Torty wykonane na specjalne zamówienie lub gotowe propozycje stanowić będą doskonały prezent dla jubilata czy solenizanta. Ciasta tortowe czy deserowe oferowane przez piekarnię APM to natomiast propozycje dla miłośników słodyczy o wyrafinowanym, niepowtarzalnym smaku. W asortymencie znaleźć można też ciasteczka, strucle czy babki – tego typu wyroby świetnie sprawdzają się jako dodatek do popołudniowej herbaty.

Warto również wspomnieć o oferowanych przez piekarnię APM wyrobach półcukierniczych. To tradycyjne śląskie kołacze, pączki czy drożdżówki. Ich smak i aromat jest znany niemal wszystkim Polakom, dlatego bardzo często wybierane są jako przekąska między daniami głównymi. Zainteresowaniem cieszą się także podłużne, słodkie bułki pszenne – chały. Również i takie wypieki znaleźć można w piekarni APM, której oferta jest niezwykle rozbudowana i pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem zarówno pieczywa, jak i wyrobów cukierniczych i półcukierniczych.

Podziel się