Materiał Partnera Na czym polega catering dietetyczny i w jaki sposób działa?

Na czym polega catering dietetyczny i w jaki sposób działa?

Catering dietetyczny jest nową i niezwykle wygodną formą dbania o zdrową, zbilansowaną i zróżnicowaną dietę. Decydując się na taką usługę, mamy pewność, że codziennie otrzymamy do domu lub pracy 5 pysznych, świeżych i zdrowych posiłków. Specjaliści dbają o to, aby miały określoną liczbę kalorii i makroskładników. Jeśli jesteśmy wciąż zabiegani albo chcemy się odchudzić, sprawdźmy tę usługę.

Kiedy warto się zdecydować na catering dietetyczny?

Zdrowa dieta skutecznie nas chroni przed różnymi chorobami, np. cukrzycą typu II, nadciśnieniem i miażdżycą. Zmniejsza też ryzyko nadwagi i otyłości. Jednak nie zawsze mamy czas i chęci na codzienne przygotowywanie posiłków. Warto wtedy wybrać catering dietetyczny, zwany również dietą pudełkową. Specjaliści przygotują dla nas codziennie 5 posiłków. Zamykane są hermetycznie, dlatego zachowują świeżość na długi czas. Każde pudełko jest starannie opisane i oznaczone naklejką z nazwą posiłku. Zestawy dostarczane są codziennie o określonej porze.

Pani dietetyk Aleksandra Bednarczyk pomoże w doborze odpowiedniej dla Was wartości kalorycznej. Od poniedziałku do piątku możecie  do godziny 12.00 skorzystać z konsultacji przy wyborze odpowiedniej diety. Zamówienia należy złożyć do godz. 9.30 dnia poprzedzającego, by otrzymać pudełka następnego dnia.

Kto może skorzystać z cateringu dietetycznego?

Z cateringu dietetycznego mogą skorzystać każdy, kto chce schudnąć i zdrowo się odżywiać. Dietetyk oblicza nasza zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki odpowiedniej zbilansowanej diecie nie ma efektu jojo. Diety różnią się kalorycznością (1200, 1600, 2000 i 2500 kalorii). Możemy też wybrać dietę dla wegetarian (1600 kalorii) albo lunch box (900 kalorii).

Jeśli zwracamy uwagę na to, co jemy, catering dietetyczny będzie idealnym rozwiązaniem. Posiłki przygotowywane są tylko ze świeżych i doskonałej jakości produktów. Są zróżnicowane, codziennie jemy coś innego.

Dlaczego catering jest lepszy od jedzenia na mieście?

Catering jest zdrowszy niż jedzenie na mieście. Dania są starannie przygotowywane pod okiem dietetyków. Niestety restauracje i bary nie zawsze oferują świeże produkty. Zwykle nie zwracają uwagę na to, czy posiłki są odpowiednio zbilansowane. Niestety rzadko możemy skorzystać z oferty skierowanej dla osób na diecie.

Dlatego, jeśli cenimy wygodę, koniecznie wypróbujmy catering dietetyczny. Nie musimy się martwić codziennie o zakupy i przyrządzanie posiłków na kolejny dzień. Jeśli jesteśmy zabiegani, a jednocześnie dbamy o swoją formę, to idealne rozwiązanie. Wtedy zyskujemy więcej czasu na aktywność fizyczną lub dla rodziny i znajomych.

Opracowanie:

Czas na Pudełko Catering Dietetyczny Izabela Dowiedczyk

Morąg , Mickiewicza 8A lok. 16

  • tel. 600 701 955

Podziel się