Materiał Partnera Dlaczego warto świętować ważne wydarzenia w restauracji?

Dlaczego warto świętować ważne wydarzenia w restauracji?

Warto celebrować dobre chwile, gdyż dobre świętowanie podnosi poziom satysfakcji życiowej. To dobrze, że mamy co i z kim świętować, że mamy z czego się cieszyć. Coraz częściej jednak pojawia się pytanie, czy rzeczywiście będziemy zadowoleni, kiedy ostatnią resztkę wolnego czasu spędzimy na zakupach, gotowaniu, sprzątaniu mieszkania. Warto więc skorzystać z profesjonalnych miejsc przygotowanych do wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Gdzie świętować różnorodne imprezy okolicznościowe?

Najlepiej w klimatycznym miejscu, z dobrą atmosferą, profesjonalną obsługą i pysznym jedzeniem. Między innymi karczmy, na przykład Renee wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując różnorodne menu kuchni polskiej oraz europejskiej, a ponadto dostosowaną do potrzeb klientów aranżację i dekorację stołów. Zatem każdej imprezie można nadać wyjątkowy charakter odpowiadający indywidualnym gustom i oczekiwaniom. Karczma zachwyca pięknym i gościnnym wystrojem. Nie oszukujmy się – estetyka miejsca ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Oczywiście - ciepła atmosfera, przytulna aranżacja to nie wszystko - dlatego z niezwykłą starannością przygotowywane są wyśmienite dania, co właściwie najbardziej interesuje zgłodniałych smakoszy. Wszystkie dania są wykonane
z najwyższą perfekcją, dzięki czemu są wyśmienite. W takim miejscu można świętować każdą okazję, a właściwie każdy powód do świętowania będzie dobry. Jakie okolicznościowe imprezy klienci preferują świętować w przyjemnym, profesjonalnym miejscu aniżeli w domu?

  • Uroczyste kolacje – romantyczna kolacja we dwoje? Wyczekana randka małżonków, kiedy ktoś w końcu może zostać z maluchem w domu? To na szczęście coraz częstsze sytuacje, kiedy para decyduje się na wspólne wyjście na kolację, by zmienić zwyczajowe miejsce na klimatyczne i wyjątkowe.  Ponadto, także rodzice z dziećmi decydują się na wspólną kolację lub obiad świętując zdanie egzaminów, wygranie zawodów, zmianę pracy czy inne tego typu wydarzenia.
  • Komunie i chrzciny to już standardowe święta, które zdecydowanie łatwiej zorganizować w restauracji. Zwolnienie z licznych obowiązków domowych, które wiązałoby się z organizowaniem uroczystości w domu pozwala na większe skupienie na święcie, a także na licznie przybywającej rodzinie.
  • Rocznice – świętowanie rocznic to kolejna okazja do wspominania tego, co najlepsze, co czasem umyka pośród codzienności. Zwyczajowo - pierwsze rocznice małżonkowie, pary spędzają sami.  Natomiast czym dłuższy wspólny staż, tym więcej bliskich osób się gromadzi przy świętującej parze.
  • Imprezy firmowe – dobrym sposobem na integrację pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy jest impreza firmowa. Imprezy mogą być tematyczne z adekwatnie dobranym menu, możliwe jest zamówienie grającej kapeli. Bardzo częstą praktyką jest organizowanie pracowniczej wigilii.
  • Imprezy sylwestrowe – możliwe jest wynajęcie sali tylko dla określonej grupy. Niejednokrotnie jednak to restauracja organizuje sylwestra, na którego mogą się zapisywać różne osoby.
  • Kameralne imprezy i przyjęcia okolicznościowe – uodziny w gonie najbliższych, małe imieniny, 18-stka dla najbliższych przyjaciół – dostosowane do preferencji klientów.
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie – coraz większą popularnością cieszą się klimatyczne wieczory kawalerskie i panieńskie, zwłaszcza, że istnieje możliwość tańca w specjalnie przeznaczonej do tego sali.
  • Wesela – skoro wieczory kawalerskie i panieńskie, to tym bardziej wesela w wyjątkowym, rustykalnym klimacie karczmy z szeroką propozycją menu do wybrania, oraz dyskretną i profesjonalną obsługą. Możliwy wybór dekoracji i aranżacji wnętrza.

Po zdecydowaniu jaką okoliczność chcemy świętować, należy skontaktować się z karczmą telefonicznie lub mailowo, aby ustalić wszystkie szczegóły: menu, aranżacje i dekoracje.

Imprezy okolicznościowe bez nerwów i stresu

Tempo życia jest szybkie. Tym większe znaczenie ma celebrowanie chwil. Pracujemy coraz więcej, chodzimy na dodatkowe zajęcia, warto więc znaleźć czas, aby po prostu ucieszyć się życiem i bliskimi nam ludźmi. Tak naprawdę to bliskie relacje właśnie podnoszą naszą satysfakcję z życia, a jednym z trudniejszych doświadczeń jest samotność. Celebrujmy więc życie, relacje, związki, przyjaźnie. Świętowanie w restauracji pozwala na większe skupienie się na więziach, na rozmowach – nie biegamy z herbatą i kawą, z talerzami zupy, tylko po prostu rozmawiamy. Ponadto, mamy możliwość wybrania różnorodnych dań, które być może trudniej byłoby zorganizować w domu. Nie mówiąc już o przestrzeni, której niejednokrotnie może nam brakować w mieszkaniu dla dużej grupy gości. Jesteśmy zwolnieni także ze sprzątania po zakończeniu. Organizacja imprezy czy przyjęcia ogranicza się do wybrania menu, dekoracji i aranżacji - co dla ludzi szczególnie zajętych, ma niebagatelne znaczenie. Poza tym niejednokrotnie to zmiana miejsca i klimatu pozwala nam się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o codziennych troskach.

Opracowanie:

Renee Jadłodajnia Renata Kucharczyk

Włoszczowa , Partyzantów 83

Podziel się