Materiał Partnera Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Odpowiednia dieta jest pierwszą rzeczą, o którą powinno się zadbać, myśląc o swoim zdrowiu. Regularność przyjmowania posiłków oraz ich skład znacząco wpływają na zdrowie, kondycje, a także urodę. Zaniedbanie tego, jakże ważnego, elementu życia, może prowadzić do poważnych problemów. Poczynając od otyłości, która niejednokrotnie prowadzi do cukrzycy lub nadciśnienia tętniczego, na zawale kończąc.

Popraw dietę, a poprawi się zdrowie

Kwestia nieregularności spożywania posiłków może być skutkiem niedbałości o to, co i kiedy jemy, ale również brakiem czasu na przygotowanie odpowiednich dań. Pęd życia aktualnie niestety nie daje zbyt dużego wyboru. Stołujemy się często na szybko, w przypadkowych miejscach. Wpływa to negatywnie nie tylko na stan naszego zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Istnieją jednak firmy, które znalazły sposób, jak pomóc takim osobom. Tego typu firmą jest Firma Cateringowa Catering u Kasi. Jest to przedsiębiorstwo, którego właściciel, w branży gastronomicznej posiada ponad 20 lat doświadczenia. Nad recepturą posiłków czuwają wykształceni dietetycy i kucharze, dla których zawód jest jednocześnie ich pasją. Wkładają oni całe swoje serce w przygotowanie dań, dlatego są one tak smaczne, a zarazem zdrowe. Wszystkie jadłospisy są opracowywane dla osób dorosłych, które nie wymagają indywidualnego podejścia żywieniowego. Dla osób, które jednak wymagają bardziej spersonalizowanego menu (np. ze względu na stan zdrowia), firma, którą prowadzi Pan Nikola Abramczuk, również może pomóc. Po konsultacji ze specjalistą, dietetycy oraz kucharze wspólnie przygotują odpowiedni plan żywieniowy, dopasowany do potrzeb klienta.

Dieta bezmięsna i nie tylko

Firma Cateringowa Catering u Kasi posiada w swojej ofercie wiele kategorii posiłków, w których skład wchodzi wiele ciekawych, a na pewno smacznych pozycji. Pierwszą kategorią są posiłki bezmięsne. Oferowana dieta bezmięsna oparta jest na zbilansowanej ilości białka, tłuszczów oraz węglowodanów, z wyłączeniem mięsa i produktów z niego wytworzonych. Źródłem białka natomiast jest nabiał, rośliny strączkowe, jaja oraz ryby. Dieta ta obfituje w dużą ilość świeżych warzyw, owoców oraz produktów zbożowych pełnego przemiały. Proponowana kaloryczność, aplikowana przy tej diecie wynosi 1800 kcal. Wydaje się ona idealna, dla osób zdrowych, o średniej aktywności fizycznej, które chcą lub już są po podjęciu decyzji o usunięciu zdjęcia ze swojego menu. Jest to przykładowa dieta, oferowana przez tę firmę. Poza tym można zamówić posiłki wegetariańskie, a także bezglutenowe. Oczywiście w ofercie nie brakuje diet standardowych, o różnej kaloryczności. W zależności od rodzaju, są one ukierunkowane do osób, które nie planują dużego wysiłku fizycznego, sporadycznie uprawiają sport, a także do konsumentów, którzy regularnie uprawiają sporty.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas