Materiał Partnera Zalety korzystania z multiagencji ubezpieczniowej

Zalety korzystania z multiagencji ubezpieczniowej

Obecnie na rynku można skorzystać zarówno z ofert konkretnych firm, które oferują ubezpieczenia, jak i udać się do multiagencji. Multiagencje oferują skonsolidowaną ofertę, która ma wiele zalet. Sprawdź, jakie sa plusy korzystania z usług multiagenta.

Multiagencja - zalety

Jak mówi nam właściciel firm MASON Ubezpieczenia-Finanse Anna Oźminkowska-Jarecka, multiagencje mają szereg zalet, które sprawiają, że klienci tak chętnie ich wybierają. Poczas gdy agent wyłączny oferuje tylko i wyłącznie polisy ubezpieczeniowe jednego podmiotu zajmującego się ubezpieczeniami, tak multiagencja skupia wokół siebie wiele podmiotów i oferuje szerszy zakres możliwości.

Najważniejsze zalety korzystania z oferty multiagencji, to:

● Szeroki wybór ubezpieczeń - chcesz ubezpieczyć dom, szukasz atrakcyjnego OC, a może chcesz wykupić ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę? W multiagencji ubezpieczeniowej znaleźć można polisy ubezpieczeniowe od wielu firm, a ich zakres jest bardzo szeroki. Możesz wręcz przebierać w ofertach, bo multiagencji często współpracują z wieloma podmiotami działającymi na rynku.

● Możliwość zakupu polis u różnych firm ubezpieczeniowych - oferta na ubezpieczenie nieruchomości od danego ubezpieczyciela jest atrakcyjna, ale nie opłaca się u niego zakup autocasco? W multiagencji skorzystać możesz z wielu ofert i wybrać dla siebie dokładnie te, które bardziej Ci odpowiadają, bez konieczności patrzenia na to, jaka firma ubezpieczeniowa przygotowała ofertę.

● Oszczędność czasu - sprawdzenie oferty wielu firm ubezpieczeniowych zajmuje w multiagencji dokładnie tyle samo czasu, co sprawdzenie jednej oferty  u agenta wyłącznego. Nie musisz tracić czasu na to, aby u wielu agentów wyłącznych podawać od nowa wszystkie dane w celu sprawdzenia oferty.

● Możliwość porównania ofert - kiedy kupujesz w multiagencji ubezpieczenie, możesz na bieżąco porównywać i sprawdzać ceny. Dowiesz się nie tylko ile kosztuje dane ubezpieczenie, ale także poznasz dokładne różnice między ofertami innych towarzystw ubezpieczeniowych.

● Doskonała znajomość branży - multiagencji doskonale znają się na branży ubezpieczeniowej i chętnie podpowiedzą, jaką ofertę wybrać. To nieoceniona pomoc, kiedy chcemy zadbać o naszą rodzinę, ruchomości i nieruchomości i planujemy zakup ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie w multiagencji - to się opłaca!

Jak widać, korzystanie z usług multiagencji ubezpieczeniowej to szereg zalet. W jednym miejscu można sprawdzić i porównać ofertę wielu firm ubezpieczeniowych. Agent ubezpieczeniowy pomoże z pewnością w wyborze najlepszego i najbardziej korzystnego rozwiązania. 

Opracowanie:

MASON Ubezpieczenia-Finanse Anna Oźminkowska-Jarecka

Koło , Niezłomnych 5B

  • tel. 693 541 964

Podziel się