Artykuł sponsorowany Wygodna płatność za rachunki

Wygodna płatność za rachunki

Każdy z nas jest zobowiązany do płacenia rachunków za zużyte media, mieszkanie czy raty. Można je uregulować korzystając z przelewów bankowych na swoim koncie przez ustawienie zlecenia stałego. W przypadku jeśli nie potrafimy wykonać przelewu samodzielnie możemy udać się do placówki, w której możliwe jest opłacenia rachunków. Warto jednak zwrócić uwagę czy pobierane są wtedy opłaty za przelew czy są one wykonywane bezpłatnie.

Płatność za rachunki

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w miesiącu musi uregulować rachunki za gaz, prąd czy ubezpieczenie. Najczęściej regulujemy je wykonując przelew w Internecie z konta bankowego. Jest to wygodna forma, która pozwala na płatność z każdego miejsca, w dowolnej porze i często bez żadnych dodatkowych opłat. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy w naszym banku jest przerwa techniczna i nie pozwala ona na wykonanie jakiejkolwiek czynności w sieci, a termin zapłaty za rachunek zbliża się ku końcowi lub minął. W tej sytuacji najczęściej udajemy się pocztę, gdzie w okienku pocztowym możemy dokonać wszystkich płatności. Jednak co w przypadku jeśli na poczcie jest kolejka, a my nie mamy czasu, aby stać w niej kilkanaście minut? Wtedy warto wybrać się do kantoru, gdzie bez problemu opłacimy nasz rachunek bez kolejek i bez dodatkowych opłat.

Gdzie można zapłacić rachunek za prąd?

Coraz więcej placówek, w tym też kantory, oferują możliwość płacenia za rachunki. Jest to bardzo wygodne kiedy sami możemy wybrać miejsce i czas, w którym chcemy zapłacić za gaz, prąd, telefon czy mieszkanie również w trybie przyspieszonym korzystając z przelewu ESPEN. Takie miejsca jak poczta nie są już monopolistami w przyjmowaniu gotówki przy okienku. Jeśli na poczcie jest duża kolejka, a nam zależy na czasie i sprawnej obsłudze warto wybrać się do kantoru, gdzie w miłej atmosferze, bez długiego oczekiwania przy okienku uregulujemy wszystkie płatności i również otrzymamy potwierdzenie wpłaty. W mniejszych placówkach jak kantor poziom obsługi jest też inny. Miła obsługa wpływa na jakość świadczonej usługi, a my jako klient na pewno będziemy zadowoleni z szybkiego i sprawnego załatwienia sprawy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas